Son Çıkmaz Filmi Sinemalarda

Son Çıkmaz Filmi SinemalardaYönetmen
Mike Burns
 
Son Çıkmaz Filmi
Sinemalarda
 
Bruce Willis ve Ashley Greene'nin başrollerini paylaştığı Son Çıkmaz filmi sinemalarda
 
Son Çıkmaz filmi 26 Ağustos 2022 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda
 
Film, peşine düşen adamlardan kurtulmaya ve kızını korumaya çalışan eski bir polis şefinin hikayesini beyaz perdeye aktarıyor.
 
Bill Lawrence'ın senaryosunu yazdığı filmde, Michael Sirow, Stacey Danger ve Massi Furlan gibi isimler de rol aldı.
 
Gerilim ve aksiyon türündeki filmin yönetmenliğini Mike Burns üstlendi.
 
Film İçin Notlar
 
Bruce Willis’in Sinema Kariyerinin Son Filmi…
 
“Geçtiğimiz günlerde sinemaseverleri oldukça üzen bir haber basına yansıdı. Buna göre ödüllü, ünlü oyuncu Bruce Willis geçirdiği “afazi” isimli hastalık nedeni ile sinema kariyerine son verme kararı almıştı. Bruce Willis hem görece genç ve verimli bir döneminde olması hem de geçmiş sinema kariyerinde “Zor Ölüm”, “Altıncı His”, “Ölümsüz”, “Armageddon” gibi filmler ve TRT döneminden iyi hatırlayacağımız “Mavi Ay” gibi unutulmaz yapımların başarılı bir oyuncusu olması itibariyle bu haberle sevenlerini oldukça üzdü.
 
İşte haftaya sinemalarda gösterime girecek olan Mike Burns imzalı “Son Çıkmaz”, oyuncunun kendi tabiri ile son filmi. Ancak baştan söyleyelim ki son dönem biraz yıldızı sönse de aktörün bu denli bir vasat bir film ile sinema kariyerinin bitmemesi gerekir. Dileyelim ki bir an önce sağlığına kavuşur ve yeniden o sevenlerinin beklediği, eski filmler kıvamında filmler ile buluşur…”  (Kamuran Kaya – ortakoltuk.com)
 
Filmin Konusu
 
Film, peşine düşen adamlardan kurtulmaya ve kızını korumaya çalışan eski bir polis şefinin hikayesini anlatıyor.
 
Çevresinden izole bir mağazanın arkasındaki ağaçlık alanda, alçak bir uyuşturucu satıcısı olan Virgil Brown korkuyla sinmiş bir adamı infaz eder.
 
Virgil'in talihsizliği, eski bir şerif olan güvenlik görevlisi Frank Richards'ın olan bitene şahit olmasıdır. Frank cesur davranarak Virgil'i tutuklar. Bu sırada Virgil'in oğlu Jake, çalılıkların arasında saklanmış ve her şeyi görmüştür. Jake cinayetin işlendiği silahı arayıp bulur ve polisler olay yerine gelmeden önce silahla birlikte ortadan kaybolur.
 
Babasını hapisten kurtarmak için her şeyi yapmaktan kaçınmayan Jake, cinayetten geriye kalan tek tanığı yani Frank'i ortadan kaldırmak ister. Jake, Frank'in peşine takılır ve ertesi gün Frank’e evinde bir pusu kurar ancak Frank evde değildir. Evde olanlar, Frank'in kızı Chloe ve onun en iyi arkadaşı Tammy, Jake'in eline düşmüştür. Evde çıkan kavgada Jake, Tammy'yi omzundan vurur ve Chloe'ye zorla babasına telefon ettirir.
 
Jake, Chloe'nin Frank'i eve çekmek için mükemmel bir yem olduğunun farkındadır. Ama Chloe'nin de Jake'i atlatmak ve babası Frank'i evdeki tehlike konusunda uyarmak için bir planı vardır.
 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir