Rhythm Of The Dance Türkiye’de

Rhythm Of The Dance Türkiye'deİrlandalı
Dans Topluluğu
Rhythm Of The Dance
Türkiye'de Sanatseverlerle
Buluştu
 
İrlandalı dans topluluklarının en iyileri arasında gösterilen Rhythm of the Dance Türkiye’de sanatseverlerle buluştu
 
Rhythm Of The Dance Türkiye'deÖzgün kelt ezgileri, ünlü İrlanda step dansı, canlı müzik ve solistlerle birlikte izleyicilerle buluşan Rhythm Of The Dance, 4 Kasım'da İstanbul’da TİM Show Center'da, 5 Kasım'da Congresium Ankara'da sahne aldı.
 
Rhythm Of The Dance Türkiye'deAA Events organizasyonuyla Türkiye'ye gelen topluluk, özgün kelt ezgileri, ünlü İrlanda step dansı ve canlı müzik gösterisinden oluşan performansıyla beğeni topladı.
 
Rhythm Of The Dance ilk kez 1998'de sahnelendi ve 3 haftalık bir ABD turnesinden sonra ünü dünyaya yayıldı.
 
Rhythm Of The Dance Türkiye'deBugüne kadar 7 milyon seyirciye ulaşan ve 50 ülke gezen Rhythm of the Dance gösterisi, tamamen canlı müzik eşliğinde gerçekleştiriliyor.
 
İlk kez 1998'de sahnelenen gösterinin ünü, 3 haftalık ABD turnesinden sonra dünyaya yayıldı.
 
Rhythm Of The Dance
 
Dünya ve İrlanda şampiyonu dansçıları, her yerde büyük bir hit olan en iyi geleneksel müzisyenleri ve şarkıcılarından oluşan bu inanılmaz canlı gösteri, İrlanda eğlencesinde yeni bir çağ yaratıyor. Geleneksel dans ve müziği en güncel sahne teknolojisiyle birleştiren bu iki saatlik dans ve müzik ziyafeti, izleyicileri çağlar boyunca canlandırıcı ve heyecan verici, enerji dolu bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Dünyanın en popüler ve en yoğun İrlandalı step dans gösterilerinden biri olarak uluslararası düzeyde derecelendirildi ve dünya çapında hem eleştirmenler hem izleyiciler nezdinde çok başarılı görüldü.
 
Rhythm of the Dance'ın 1998'de yaratılmasından bu yana (başlangıçta gösteri 3 haftalık bir Amerika Birleşik Devletleri turu için kurulmuştu) sürekli olarak uluslararası turneye çıktı ve yıldan yıla daha büyük beğeni topladı.
 
Yönetmen/Yapımcı, koreograf ve bestecinin gösteriyi taze ve ilginç tutmak için sürekli mükemmellik arayışı sayesinde bu harika gösteri gelişmeye devam ediyor, böylece performanslara düzenli olarak katılan izleyiciler her zaman programda yeni ve heyecan verici unsurlar bulabiliyor.
 
Harika, yetenekli genç dansçılar, müzisyenler ve şarkıcılarla tüm grubun canlı performanslarını sunan bu gösteri, dünyanın 4 kıtasında 50 ülkede 7 milyonun üzerinde insanın beğenisini ve hayranlığını kazanan bir gösteri.
 
Ve şimdi, İrlanda dansının en iyilerini dünyaya sergilemekle geçen 20 yılın ardından, gösteri, daha da muhteşem bir performans yaratmak için koreografiyi ve müziği yeniden canlandıran bir yenilenme sürecinden geçti. Yapımcı Kieran Cavanagh, gösterinin güncellenmiş formatı konusunda çok heyecanlı ve Rhythm of the Dance'ın bu geleneksel köklü ve özgün yapımla İrlanda dansına yeni bir soluk getirmesini umuyor.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir