blank

TRT Çocuk Çizgi Dizilerinin Yeni Bölümleri

TRT Çocuk Çizgi Dizilerinin Yeni BölümleriŞubat Ayında
İzleyicilerin
Karşısında
 
TRT Çocuk
Çizgi Dizilerinin
Yeni Bölümleri
 
TTRT Çocuk Çizgi Dizilerinin Yeni BölümleriRT Çocuk çizgi dizilerinin yeni bölümleri Şubat ayında izleyicilerin karşısında olacak
 
TRT Çocuk’un ilgiyle takip edilen beş çizgi dizisinin yeni bölümleri 6 Şubat 2021’den itibaren yayımlanmaya başlanacak.
 
TRT Çocuk Çizgi Dizilerinin Yeni BölümleriTRT Çocuk'un ilgiyle izlenen çizgi dizileri "İbi", "Rafadan Tayfa", "Elif ve Arkadaşları", "Aslan" ve "Kare" yeni bölümleriyle 6 Şubat'tan itibaren izleyicinin beğenisine sunulacak.
 
blank“İbi”
En yakın arkadaşı Tosi ile Baldiyar’da çeşitli maceralara atılan, karşılaştıkları sorunlara matematik ve fen bilimlerinden faydalanarak çözümler üreten "İbi", arkadaşları "Hoppa" ve "Pumba" ile 6 Şubat Cumartesi günü saat 12.45 ve 16.50'de peş peşe beş yeni bölümü ile ekrana gelecek.
 
blank"Rafadan Tayfa"
Çocuk ve yetişkinler tarafından ilgiyle izlenen "Rafadan Tayfa", 13 Şubat Cumartesi gününden itibaren her hafta sonu saat 10.40, 15.30 ve 18.55'te yeni bölümleriyle birbirinden eğlenceli serüvenlere doğru yola çıkacak.
 
"Elif ve Arkadaşları"
Salgın sürecinde çocuklar için okulun eğlenceli ortamını evlere taşıyacak "Elif ve Arkadaşları", 15 Şubat Pazartesi gününden itibaren her gün saat 11.30'da yeni bölümleriyle minik izleyicilerinin evlerine misafir olacak.
 
"Aslan"
Günlük hayatta karşılaştığı problemlerin üstesinden dedesinin yardımıyla geliştirdiği icatlar sayesinde gelen "Aslan", 15 Şubat Pazartesi gününden itibaren her gün saat 13.55'te yeni bölümleriyle ekrana gelecek.
 
 
"Kare"
Gizemli olayların peşinden koşarken çocukların gönlünde taht kuran "Kuti", "Aypa", "Rupi" ve "Enda"dan oluşan "Kare", 22 Şubat Pazartesi itibarıyla her sabah saat 08.55'te yeni maceralarıyla çocukların keşif dünyalarını aydınlatmaya devam edecek.
 
TRT Çocuk Çizgi Dizilerinin Yeni Bölümleri

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir