blank

Özel Bir Hediye Filmi Sinemalarda

Özel Bir Hediye Filmi SinemalardaYönetmen
James Huth'ın
Özel Bir Hediye
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmen James Huth'ın komedi türündeki Özel Bir Hediye filmi sinemalarda
 
Özel Bir Hediye filmi 24 Mart 2023 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda
 
Sosyal sınıf çatışmalarının işlendiği komedi türündeki Fransız yapımı filmin başrollerini Jamel Debbouze, Daniel Auteuil ve Alice Belaidi paylaştı.
 
Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Simon Faliu, Anna Cervinka, Aton, Laurent Saint-Gérard, Salim Kissari, Lucia Sanchez, Dorylia Calmel, Atmen Kélif, Redouanne Harjane, Gilles Cohen, Mahdi Alaoui, Selim Karrouchi, Harmonie Temmam, Wabinlé Nabié, Jason Mvembo-Lemena, Moos Bela, Guillaume Bursztyn, Nicky Marbot, Milan Finda Na Ntama, Mi Kwan Lock, Guy Mansfield, Hervé Falloux, Antoine Sarrazin, Laurent Bozzi, Sylvie Lachat, Lionel Rosso, Cécile Belin, Marie-Pierre Bellefleur, Marie-Odile Hebrard, Frédéric Conné, Pierre Benoist, Fabrice Boussiquot, Marlise Bété, Kays Tabti, Ryad Lajiri, Jeanne Bournaud, Yacine Fillali, Karim Kaddouri ve Garba Tounkara var.
 
Filmin Konusu
 
Komşuları, ailesi ve eşi Alice ile Paris’in toplu konutlarında mutlu bir şekilde yaşayan Sami, temiz kalpli ancak aklı bir karış havada bir adamdır. Samy, ailesinin geçimini sağlamak için bir lüks eşya mağazasında gece bekçisi olarak işe başlar. Fransa'nın en zengin adamı olan Philippe Etienne ise karısının ölümünden sonra kendisini işine adar. Philippe Etienne, Sami’nin çalıştığı alışveriş merkezini oğlunun doğum günü için kapatır ve hediye olarak burada istediğini alabileceğini söyler. Alexandre, onlarca seçenek arasından yeni oyuncağı olarak gece bekçisi Samy'yi seçer.
 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir