blank

Gerçek Olamaz Filminin Dünya Prömiyeri

Gerçek Olamaz Filminin Dünya PrömiyeriYönetmen
Korhan Uğur ve
Gönül Nagiyeva’nın
Gerçek Olamaz
Filminin Dünya
Prömiyeri Yapıldı
 
Korhan Uğur ve Gönül Nagiyeva’nın birlikte yönetmenliğini yaptığı Gerçek Olamaz filminin dünya prömiyeri 43. Moskova Uluslararası Film Festivali’nde yapıldı
 
Gerçek Olamaz Filminin Dünya PrömiyeriBaşrollerinde Gönül Nagiyeva ile Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Türk yapımı ‘Gerçek Olamaz’ sinema filminin dünya prömiyeri 43. Moskova Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleşti.
 
blankSenaristliğini ve yönetmenliğini Korhan Uğur ve Gönül Nagiyeva’nın birlikte yaptığı film, 23 Nisan saat 15: 30'da Moskova’nın en büyük salonlarından biri olan Oktyabr Festival Merkezi 5. Hall'da sinemaseverlerin karşısına çıktı.
 
blankGerçek Olamaz filmi daha önce Around Films Festival Paris festivalinde ‘En İyi Sinematografi kategorisinde, Los Angeles La Femme Festivali’nin özel seçkisinde, Saint Petersburg White Nights Film Festival’inde ‘En İyi Senaryo’ kategorisinde ve Festival Internazionale Del Cinema Di Salerno özel seçkisinde finalist oldu.
 
Aynı zamanda filmin tanıtımı için yazılan 'Leyla’s Song' şarkısı Palm Beach International Music Awards festivalinde En İyi Jazz şarkısı kategorisinde finalist oldu.
 
Drama türünde çekilen filmde, jazz müzisyeni Leyla ve fotoğrafçı Murat'ın aşk hikayesi anlatılıyor.
 
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir