blank

Bizim Semtin Çocukları Filmi Sinemalarda

Bizim Semtin Çocukları Filmi SinemalardaYönetmen
Hakan Gürtop’un
Bizim Semtin Çocukları
Filmi Sinemalarda
 
Hakan Gürtop'un yönetmenliğini üstlendiği komedi türündeki Bizim Semtin Çocukları filmi sinemalarda
 
Bizim Semtin Çocukları filmi 2 Ekim 2020 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
Bizim Semtin Çocukları Filmi SinemalardaSenaryosu Feridun Hocalar'a ait film, birlikte büyümüş olan iki yakın arkadaşın mahallelerinde yaşadıkları olaylar silsilesini anlatıyor.
 
Görüntü yönetmenliğini Cidal Rıza Canpek’in yaptığı filmin müziklerinde Tamer Çıray imzası var.
 
Bizim Semtin Çocukları Filmi SinemalardaÇekimleri Fethiye’de tamamlanan Bizim Semtin Çocukları filmi birçok usta oyuncuyu kadrosunda buluşturdu. Film Ümit Kantarcılar, Gizem Karaca, Erdi Ünver gibi genç isimlerle tiyatronun ve beyazperdenin usta isimleri Suzan Aksoy, Kemal Kuruçay, Hakan Bilgin, Ümit Acar, Hüseyin Elmalıpınar ve Neslihan Acar’ı da bir araya getirdi.
 
Bizim Semtin Çocukları Filmi SinemalardaÇekimler sırasında gençler ile güzel bir uyum yakalayan usta isimler, tecrübelerini paylaşmayı da ihmal etmediler.
 
Filmin oyuncu kadrosunda Ümit İbrahim Kantarcılar, Gizem Karaca Ekmekçi, Erdi Ünver, Suzan Aksoy, Kemal Kuruçay, Hakan Bilgin, Ümit Acar, Hüseyin Elmalıpınar, Neslihan Acar ve Serdal Genç var.
 
blankBizim Semtin Çocukları filmi komedi izleyicisine eğlencenin ve kahkahanın yanı sıra; duygu dolu anlar vaat ediyor.
 
Filmin Konusu
 
blankBirlikte büyüyen, iki yakın arkadaş olan Samet ve Yusuf, aynı gece kulübünde çalışır. Vale olarak çalışan Yusuf mahallenin en güzel kızlarından Gizem ile birlikteyken, koruma görevlisi olan Samet de Dicle ile sevgilidir. Gençler, evlenme hayalleri kurarken mahallenin kabadayısı hırsız Cevat, Yusuf ve Samet’i tuzağa düşürme derdindedir. Valelik yapan Yusuf’a lüks arabaları çaldırmayı planlayan Cevat, Yusuf’un isteğini yerine getirmemesi üzerine olay çıkarır. Kavga sırasında yaralanan Samet hastaneye götürülür. Burada Samet’in beyin tomografisi başka bir hasta ile karışınca Yusuf en yakın arkadaşının kısa bir süre sonra ölecek olma ihtimali ile yüzleşmek zorunda kalır. Yusuf’un artık tek amacı, Samet’i ömrünün son günlerinde mutlu etmektir. Kulübe gelen Cevat’ın lüks arabasını çalan Yusuf, Samet ve onun çılgın halası Nebahat ile birlikte yola koyulur.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir