blank

Beni Satan Casus Filmi Sinemalarda

blankYönetmen
Susanna Fogel’in
Beni Satan Casus
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmen Susanna Fogel'in "Beni Satan Casus  (The Spy Who Dumped Me)” filmi 10 Ağustos Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
blankGhostbusters ve “Saturday Night Live”ın 2 Emmy ödüllü yıldızı Kate McKinnon filmin başrol oyuncularından.
“Siyah Kuğu” ile Altın Küre’ye aday gösterilen güzel oyuncu Mila Kunis de filmin başrol oyuncularından.
 
Komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda “Life Partners” filmi ile tanınan Susanna Fogel oturuyor.
 
Filmin senaryosunu, yönetmen Susanna Fogel ile Emmy adayı David Iserson birlikte yazmışlar.
 
Filmin, Mila Kunis ve Kate McKinnon dışındaki diğer oyuncuları: Justin Theroux, Gillian Anderson, Sam Heughan, Hasan Minhaj, Ivanna Sakhno, Paul Reiser.
 
blankFilmin Konusu
 
Film, iki gün boyunca aksiyon dolu maceralara atılan Audrey ve Morgan’ın hikâyesini anlatıyor.
 
30'lu yaşlarında olan Audrey ve Morgan, birbirlerinin en yakın arkadaşıdır. Los Angeles'ta sürdürdükleri hayat, sakin olsa da ikisini de tatmin etmemektedir. Öne çıkan hiçbir noktası olmayan sıradan hayatları, Audrey'in eski sevgilisinin bir anda evlerine gelmesiyle karışır. Peşinde ölümcül suikastçılar olan bu adam, iki kadının hayatını altüst eder. Eski sevgilisinin ajan olduğunu öğrenen Audrey ve ona yoldaşlık etmeye kararlı olan Morgan, kendilerini bile şaşırtarak maceraya atılırlar.
 
blankAvrupa boyunca peşlerindeki suikastçılardan kaçan ekip, bu süreçte dünyayı kurtaracak bir plan yapmak zorundadır. Uluslararası bir komploya karışan ikilinin her şeyi çözmek için zamanı bir hayli kısıtlıdır…
 
Sadece ince zekalarıyla kuşanmış Audrey ve Morgan birkaç Avrupa başkentlerindeki yarışları boyunca, onlara yardım etmek veya onları öldürmek isteyen çok sayıda gizli görevli tarafından kovalanırlar. Bunlar arasında İngiliz ajanı Sebastian Henshaw (Sam Heughan), iddialı pislik Topher Duffer (Hasan Minhaj), casus patron Wendy (Gillian Anderson) ve soğukkanlı genç suikastçı Nadedja (Ivanna Sakhno) vardır.
 
Silahlı çatışmalar, araba kovalamaları ve cesur kaçışların yüksek oktanlı dünyasında gezinmeyi öğrendikçe, en iyi arkadaşlar birbirleri dışında kimseye güvenemeyeceklerini çabucak öğrenirler.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir