blank

Bayi Toplantısı Filmi Sinemalarda

Bayi Toplantısı Filmi SinemalardaYönetmen
Bedran Güzel'in
Bayi Toplantısı
Filmi Sinemalarda
 
İbrahim Büyükak'ın senaryosunu yazdığı Yönetmen Bedran Güzel'in Bayi Toplantısı filmi sinemalarda.
 
BKM yapımı Bayi Toplantısı filmi 21 Şubat 2020 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
Bayi Toplantısı filmi beyaz eşya işiyle uğraşan üç esnafın, gittikleri üç günlük bayi toplantısı sırasında başlarına gelen olaylar etrafında dönüyor.
 
Filmin oyuncu kadrosunda İbrahim Büyükak'ın yanı sıra Onur Buldu, Aydın Doğu Demirkol, Büşra Pekin, Safa Sarı, Müfit Kayacan, Hakan Salınmış, Gamze Karaduman ve Deniz Hamzaoğlu var.
 
Filmin Galası
 
Filmin galası Kanyon’da gerçekleşti. Çok sayıda ünlü ismin katıldığı galada gösterim öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan film ekibi, soruları yanıtladı. Filmin senaryosunu da yazan İbrahim Büyükak, ekibine teşekkür ederken “Filmimize çok inanıyoruz, çok güveniyoruz, inşallah seyircimiz de beğenir ve bol bol güler” dedi.
 
Galaya katılan Murat Boz, arkadaşı İbrahim Büyükak’a övgüler yağdırdı: “İbrahim oyunculuğunun dışında çok önemli bir yazar, bu filminde de bizi şaşırtmayacağına eminim.”  dedi.
 
Filmin Konusu
 
Bayi Toplantısı filmi, mecburen katıldıkları bayi toplantısında kendilerini birbirinden eğlenceli maceraların içinde bulan üç beyaz eşya satıcısının hikâyesini anlatıyor.
 
Namık, Adem ve Sadık, geçimlerini esnaflık yaparak sağlayan üç adamdır. Birbirlerini tanımayan bu üç adamın yolu katıldıkları bayi toplantısında kesişir.
 
Hayatlarının zor bir döneminden geçen Namık, Adem ve Sadık, başlarına gelen olaylar sonrasında kendilerini macera dolu bir planın içinde bulur.
 
Bayilerini kurtarmaya çalışan ekibin bu süreçte birbirine güvenmekten ve hızlı etmekten başka çaresi yoktur.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir