blank

Yol Arkadaşım 2 Filmi Sinemalarda

blankYönetmen
Bedran Güzel’in
Yol Arkadaşım 2
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmen Bedran Güzel'in komedi filmi Yol Arkadaşım'ın devamı olan Yol Arkadaşım 2 filmi sinemalarda.
 
Başrollerini İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un paylaştığı Yol Arkadaşım 2 filmi 12 Ekim Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
blankFilm, hayallerinin peşinden gitmeye çalışırken hayatın gerçekleriyle karşılaşan iki adamın yaşadığı olaylar etrafında dönüyor.
 
Başrollerini İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda Ezgi Eyüboğlu, Olgun Toker ve Tamer Levent de var.
 
blankYol Arkadaşım 2'nin Kanyon AVM’de yapılan galasında gösterim öncesi yönetmen Bedran Güzel ile oyuncular basın mensuplarının karşısına çıktı.
 
blankFilmin senaryosunu da yazan İbrahim Büyükak galada heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Biz geçen sene bir yola başladık. Yol Arkadaşım seyircimiz tarafından çok sevildi ve sahip çıkıldı. Bir yıl sonra Yol Arkadaşım 2 ile karşınızdayız ve çok mutluyuz. Çok güzel bir film yaptık. İlk filmimizi çok seviyoruz ama bu film hem komedisi hem de eğlencesi ile ilk filmin çok üzerinde oldu.”
 
blankOğuzhan Koç da “Çok güzel bir film yaptık. Güzel bir ekibiz. Aramızda ustalarımız var. İlk filmin çok üzerinde olduğunu ve eğlencesinin daha fazla olduğunu düşünüyoruz. Heyecanlıyız, seyircinin tepkisini bekliyoruz” dedi.
 
Filmin Konusu
 
Ayvalık'a yaptıkları yolculukta dost olan ve binbir badirenin ardından "yol arkadaşlığı" kavramının hakkını veren Şeref ve Onur ikilisi, son 1 yılda daha da kenetlenmiştir. İkili son 1 yıl içinde iş arkadaşı olmanın yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamıştır. Karakterleri birbirine tamamen zıt olan bu iki adamın paylaştığı iki alanda da dertler ve aksilikler bitmez. Şeref'in işi, müzik kariyerine atılmaya çalışan Onur'un menajerliğini yapmaktır. Ancak bu konuda oldukça yeteneksizdir. Sıkıntılara dayanamayan Onur, sevmediği eski işi ilaç laç mümessilliğine geri dönmeye karar verince, Şeref alelacele ona bol sürprizli bir turne ayarlar. İkilinin bu turne yolculuğu da aşk, macera ve aksiliklerle dolu geçecektir…
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir