Pokémon Dedektif Pikachu Filmi Sinemalarda

Yönetmen
Rob Letterman’ın
Pokémon Dedektif Pikachu
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmen Rob Letterman’ın fantastik animasyon macerası Pokémon Dedektif Pikachu filmi sinemalarda.
 
Pokémon Dedektif Pikachu filmi 10 Mayıs 2019 Cuma gününden beri sinemalarda.
 
Filmin yönetmen koltuğunda “Köpekbalığı Hikayesi”, “Canavarlar Yaratıklara Karşı” ve “Goosebumps: Canavarlar Firarda” filmleriyle tanınan Rob Letterman oturuyor.
 
Fantastik animasyon macerası filmde sevimli Pokémon Pikachu’ya sesiyle hayat veren isim Ryan Reynolds.
 
Filmin oyuncu kadrosunda ise “Jurassic World: Yıkılmış Krallık”tan tanıdığımız Justice Smith, “Big Little Lies” dizisinden Kathryn Newton, Oscar adaylığı bulunan Ken Watanabe gibi isimler yer alıyor.
 
Kahve bağımlısı, hafızasını kaybetmiş, bazılarımızın çekici bile bulabileceği bir Pikaçu ile karşı karşıyayız. 90’larda hayatımıza girip zihinlerimizi çorbaya çeviren animeden farklı yani. Pokemonlar savaşçı kimliklerini koruyorlar. Ancak bu kez yetişkinler için tadına doyulmaz bir seyirlik ortaya çıkarıyorlar.
 
Başarılı animasyonların yönetmeni Rob Letterman imzalı canlı çekim filmde Dedektif Pikachu’nun hafızasını kaybettikten sonra, ortağını bulmak için onun oğluyla tanışması ve Pokemonlar’la birlikte soluksuz bir maceraya atılışı konu ediliyor.
 
Pokemonların sevimli dış görünüşleri ile şehrin karanlık sokaklarının garip uyumuna bayılacaksınız. İzlemeye değer!
 
Filmin Konusu
 
Başarılı özel dedektif Harry Goodman esrarengiz bir şekilde kaybolur ve 21 yaşındaki oğlu Tim babasına neler olduğunu öğrenmek için kolları sıvar. Bu araştırmada Tim’e babasının eski Pokémon ortağı Dedektif Pikachu yardım eder. Pikachu esprili ve sevimli olduğu kadar iyi bir dedektiftir. Eşsiz bir şekilde birbirleriyle anlaşabildiklerini fark eden Tim ve Pikachu bu karmaşık sırrı çözmek için heyecan verici bir macerada güçlerini birleştirir. İnsanların ve Pokémonların birlikte yaşadığı Ryme Şehri’nin neon ışıklı sokaklarında ipuçları arayan ikili maceraları sırasında türlü türlü Pokémonlarla karşılaşır ve bu huzurlu hayatı yok edebilecek ve tüm Pokémon evrenini tehdit eden şoke edici bir komployu açığa çıkarır.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir