Milliyet Sanat Dergisinin Ağustos 2023 Sayısı

Milliyet Sanat Dergisinin Ağustos 2023 SayısıKayıp Bir
Kutup Yıldızı
“Cahide Sonku”
 
Milliyet Sanat
Dergisinin
Ağustos 2023
Sayısı Çıktı
 
Milliyet Sanat dergisinin Ağustos 2023 sayısı çıktı
 
Milliyet Sanat dergisinin Ağustos 2023 sayısında Asu Maro, Ayın Söyleşisi için yazar Osman Balcıgil’i ağırlıyor. Bir Cahide Sonku Romanı: Kızıl Çengi adlı son biyografik romanında, adının etrafında çeşit çeşit efsane bırakarak giden Sonku’yu mesafeli ama nezaketli ve şefkatli bir dille anlatan Balcıgil hem romanı, hem Sonku hem de dönemin sanat, siyaset, cemiyet hayatı üzerine konuşuyor.
 
Zaman Sığınağı romanıyla 2023 Uluslararası Booker Ödülü’nü kazanan Bulgar yazar Georgi Gospodinov, Ağustos 2023 sayısında Ferdi Çetin’in sorularını yanıtlıyor.
 
Yeni sayıda ayrıca Radiohead’in kurucu üyesi Thom Yorke’un 30 yıllık sanatçı dostu, grubun ressamı Stanley Donwood ile hayata geçireceği özel sanat projesinin haberi; merakla beklenen “Superman: Legacy” filminde yeni Superman olarak izleyici karşısına çıkacak David Corenswet hakkında bir dosya; Harry Styles’ı Viyana’da, Coldplay’i Amsterdam’da izleyen Eda Solmaz’dan stadyum konserlerine dair bir inceleme yazısı öne çıkıyor.
 
Bu sene 80. kez düzenlenen Venedik Film Festivali’nin 80 yılda öne çıkan olaylarını mercek altına alan Ağustos 2023 sayısında, yaz tatiline sanat mekânlarını katmak isteyenler için, aralarında yeni sergilerin de olduğu bir sanat haritası da okurları bekliyor.
 
Milliyet Sanat’ın müzik, edebiyat, plastik sanatlar, sinema, podcast ve sahne sanatları sayfalarında daha birçok ilgi çekici röportaj, kültür sanat dünyasının nabzını tutan renkli haberler, köşe yazıları ve kapsamlı incelemeler sanatseverleri bekliyor. 
 
Kitabevlerinde, marketlerde, Getir’de, Trendyol’da, shopier.com’da ve dijital uygulamalarda okurlarını bekleyen Milliyet Sanat ayrıca, dergiyi 0850 224 02 22 numaralı çağrı merkezini arayarak satın alan okurların kapısına kadar götürüyor
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir