blank

Dalavere Filmi Sinemalarda

blankYönetmen
Hasan Göktaş’ın
Dalavere Filmi
Sinemalarda
 
Haftanın tek yerli yapımı Dalavere filmi sinemalarda…
 
Komedi türündeki Dalavere filmi 11 Ocak 2018 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
Yapımcılığını FFD Film’in üstlendiği film, çalınan arabalarını bulmak için zorlu bir maceranın içerisine sürüklenen Baybars ve Münir’in hikâyesini anlatıyor.
 
Yönetmenliğini Hasan Göktaş’ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Ali Çatalbaş, Erdağ Yenel, Mehmet Ali Kaptanlar, Abidin Yerebakan, Hüseyin Elmalıpınar, Serdal Genç ve Bahtiyar Engin gibi isimler var.
 
Filmin senaryosu da filmin yönetmeni Hasan Göktaş’a ait.
 
Filmin Konusu
 
Dalavere filmi, çalınan arabalarını bulmak için zorlu bir maceranın içerisine sürüklenen Baybars ve Münir’in hikâyesini konu ediyor.
Baybars, yaşamını kurnazlıklarla sürdüren genç bir adamdır. Eniştesi Münir ile birlikte Zeytinburnu’nda araç kiralama şirketi işletmektedir.
Bir gün Münir’in arabasının çalınması ikisinin de hayatının değişmesine neden olur.
Çalınan arabayı bulmaya çalışan ikili, hırsızların peşinden İstanbul’dan Bodrum’a sürüklenir.
Hırsızlara büyük bir ders vermek isteyen Baybars ve Münir, bu sırada hiç farkında olmadan iki mafya grubu arasında gerçekleştirilen bir değiş tokuşun arasında kalır.
Başlarına gelenler bununla da sınırlı değildir. Mafyaya bulaştıklarının farkına vardıklarında otelde de birçok yanlışlığın yaşanmasına neden olurlar.
Başlarındaki beladan kurtulmaya çalışan Baybars ve eniştesi Münir, uzun süredir emniyetin peşinde olduğu, ellerinde yıkıcı silahlar bulunan iki mafya grubuna karşı zorlu bir mücadeleye girişir.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir