blank

Çat Kapı Aşk Filmi Sinemalarda

blankYönetmen
Erhan Baytimur'un
Çat Kapı Aşk Filmi
Sinemalarda
 
Erhan Baytimur'un yönettiği, Nesrin Zamur ile Deniz Güney İşintek'in senaryosunu yazdığı Çat Kapı Aşk filmi sinemalarda.
 
Romantik komedi türündeki Çat Kapı Aşk filmi 22 Mart Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
  
blankÇat Kapı Aşk filmi, hayatının aşkının bir gün gelip kendisini bulacağına inanan genç bir kız ile hayatı boyunca herkesten gizlemeye çalıştığı rahatsızlığına engel olamayan, bu yüzden yaşadığı sorunlardan kaçmaya çalışan bir gencin yaşadıklarını anlatıyor.
 
blankNesrin Zamur ile Deniz Güney İşintek'in senaryosunu yazdığı romantik komedi türündeki Çat Kapı Aşk filminin yapımcılığını Jafar Akhundzade üstlenmiş.
 
Filmin başrollerinde Müge Boz, Jess Molho, Nergis Kumbasar, Duygu Çetinkaya ve İbrahim Selim var.
 
 
Filmin Konusu
 
Beklenen aşk bacayı sardığındaysa Aras ve Su kendisini masalsı bir hikâyenin içerisinde bulur.
 
Su, hayatının aşkının bir gün mutlaka kendisini bulacağına inanan hayalperest bir kadındır. Aras ise herkesten gizlemeye çalıştığı rahatsızlığından mustarip olan genç bir avukattır. Bir gün Su, Aras ile yolda çarpışınca onun hayatının aşkı olabileceğini düşünür. Hayatının aşkının o olup olmadığına dair bir işaret bekleyen Su, çok geçmeden bir mucize ile karşılaşır. Alt katına taşınan ve kendisinden gürültü yaptığı için şikâyetçi olan komşusunu daha görmeden sinir olan Su, komşusunun Aras olduğunu öğrenmesiyle büyük bir şok yaşar. Beklenen aşk bacayı sardığındaysa Aras ve Su kendisini masalsı bir hikâyenin içerisinde bulur.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir