blank

Bayi Toplantısı Filmi Yeniden Sinemalarda

Bayi Toplantısı Filmi Yeniden SinemalardaYönetmen
Bedran Güzel'in
Bayi Toplantısı Filmi 
Yeniden Sinemalarda
 
İbrahim Büyükak'ın senaryosunu yazdığı Yönetmen Bedran Güzel'in Bayi Toplantısı filmi yeniden sinemalarda
 
Sinema salonlarının koronavirüs salgını dolayısıyla geçici olarak faaliyetleri durdurulmuştu. 1 Temmuz itibarıyla yeniden kapılarını açan sinema salonları, vizyona girme kararı alan filmleri göstermeye devam edecek.
 
1 Temmuz itibarıyla Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunun aldığı önlemlere uymak koşuluyla faaliyetlerine izin verilen sinema salonlarının bazıları kapılarını açtı. Faaliyetlerine yeniden başlayan sinema salonlarının açılış filmi de gösterim süreci yarım kalan "Bayi Toplantısı" oldu.
 
Bayi Toplantısı filmi beyaz eşya işiyle uğraşan üç esnafın, gittikleri üç günlük bayi toplantısı sırasında başlarına gelen olaylar etrafında dönüyor.
 
Filmin oyuncu kadrosunda İbrahim Büyükak'ın yanı sıra Onur Buldu, Aydın Doğu Demirkol, Büşra Pekin, Safa Sarı, Müfit Kayacan, Hakan Salınmış, Gamze Karaduman ve Deniz Hamzaoğlu var.
 
Filmin Galası
 
Kanyon’da gerçekleşen, çok sayıda ünlü ismin katıldığı galada gösterim öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan film ekibi, soruları yanıtlamıştı. Filmin senaryosunu da yazan İbrahim Büyükak, ekibine teşekkür etmiş “Filmimize çok inanıyoruz, çok güveniyoruz, inşallah seyircimiz de beğenir ve bol bol güler” demişti.
Bayi Toplantısı Filmi Yeniden Sinemalarda
Filmin Konusu
 
Bayi Toplantısı filmi, mecburen katıldıkları bayi toplantısında kendilerini birbirinden eğlenceli maceraların içinde bulan üç beyaz eşya satıcısının hikâyesini anlatıyor.
 
Namık, Adem ve Sadık, geçimlerini esnaflık yaparak sağlayan üç adamdır. Birbirlerini tanımayan bu üç adamın yolu katıldıkları bayi toplantısında kesişir.
 
Hayatlarının zor bir döneminden geçen Namık, Adem ve Sadık, başlarına gelen olaylar sonrasında kendilerini macera dolu bir planın içinde bulur.
 
Bayilerini kurtarmaya çalışan ekibin bu süreçte birbirine güvenmekten ve hızlı etmekten başka çaresi yoktur.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir