blank

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle Filmi Sinemalarda

blankYönetmen
Mehrdad Ghaffarzadeh'in
Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmen Mehrdad Ghaffarzadeh'in Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle filmi 29 Mart 2019 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
Türkiye-İran ortak yapımı dram türündeki film, en yakın arkadaşı tarafından düzenlenen bir planla hayatı bambaşka bir yola giren bir adamı odağına alıyor.
 
blankİranlı yönetmen Mehrdad Ghaffarzadeh’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Emre karakterine Yusuf Çim hayat veriyor.
 
blankDelara rolünü ise İranlı Afsaneh Pakru’nun canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda Ali Burak Ceylan, Hazal Türesan, Ayşen İnci, Semra Dinçer, Alihan Türkdemir ve Pejman Bazeghi var.
 
Filmin Konusu
 
Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle, yolları kesişen Emre ve Delara’nın hikâyesini anlatıyor. Emre, arkadaşı Hakan ile birlikte bir restoranın motor kuryesi olarak çalışır. Güzel bir sese sahip olan ve şarkı söylemeyi seven Emre, fırsat buldukça Cennet Çocukları isimli çocuk esirgeme yurdunda kalan çocuklara konser verir.
 
Emre’nin başarılı bir şarkıcı olacağını düşünen televizyon yapımcı olan Ayla ise Emre’yi destekleyerek onun üne kavuşmasını sağlar. Ayla’nın Emre hakkındaki düşünceleri sadece iş ile ilgili değildir. Genç kadın içten içe Emre’yi sever ancak Emre’nin ona karşı hiçbir ilgisi yoktur.
 
Bu sırada Delara isimli İranlı bir kız ve kardeşi Hamed, bir temizlik fabrikasının şubesini açmak için İstanbul’a gelir. Yaşanan bir olay Delara ve Emre’nin bir araya gelmesine neden olur. Ancak onların yakınlaşmasından rahatsız olan Ayla, bu durumu engellemeye kararlıdır.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir