blank

Aşkın Saati 19.03 Filmi Sinemalarda

Aşkın Saati 19.03 Filmi SinemalardaYönetmen
Hasan Gümet’in
Aşkın Saati 19.03
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmen Hasan Gümet’in komedi türündeki Aşkın Saati 19.03 filmi sinemalarda
 
Aşkın Saati 19.03 filmi 5 Mayıs 2023 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
Film, bir dedenin torununa işlemek istediği Beşiktaş sevgisini anlatıyor.
 
Sahalarda görmeye alışık olduğumuz “Beşiktaş” aşkının; Türk sinemasında ilk kez uygulanan 8K tekniği ile seyirciye sunulduğu, bir futbol takımının ruhunun, sıcacık ve dokunaklı bir hikayeyle birleştirilerek beyaz perdeye aktarıldığı film, bir yandan da oldukça komik olaylara sahne oluyor. Beşiktaşa gönül vermiş kıymetli isimleri ağırlayan yapım, sıra dışı senaryosu ve kurgusu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.
 
Senaryosunu Özgür Özgülgün’ün yazdığı filmin oyuncu kadrosunda Berat Efe Parlar, Feride Hilal Akın, Ali Sürmeli, Serkan Keskin, Şinasi Yurtsever, Erkan Can, Hayko Cepkin, Özgür Özgülgün, Bülent Çolak, Ayhan Taş, Özgür Ozan, Sadi Celil Cengiz, Pascal Nouma, Bahtiyar Engin, Deniz Hiracan, Cansu Fırıncı, Türev Uludağ, Aslı Bankoğlu, Bülent Uslu, Ebru Karanfilci, Birol Güven, Ferdi Akarnur, Pınar Akın, Kobra Murat ve Natavan Alakbarova var.
 
Filmin Galası
 
Aşkın Saati 19.03 filminin galası Vodafone Park’ta yapıldı
 
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile eşi Berna Çebi’nin katılımlarıyla gerçekleştirilen galaya; İkinci Başkan Engin Baltacı, Asbaşkanlar Emre Kocadağ ile Serhan Çetinsaya, Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak, Mal ve Hizmet Satın Alma ve Dijital Projelerin Geliştirilmesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kemal Barış Dillioğlu, Futbol Altyapı, Kadın Futbol ve Espor’dan Sorumlu Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Fidan ile filmin oyuncuları ve davetliler katıldılar.
 
Ahmet Nur Çebi, 5 Mayıs Cuma günü vizyona girecek olan Aşkın Saati 19.03 filmini izledikten sonra bir araya geldiği filmin oyuncularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Filmin Konusu
 
Uzun aradan sonra Beşiktaş’ın şampiyon olması, herkesi sevince boğar. Ancak şampiyonluk maçını izlerken dedesinin kalp krizi geçirip ölmesiyle torunu Oktay büyük bir hüzne kapılır. Artık bir yetişkin olan Oktay’ın hayatı, bir gün yolda bir anahtarlık bulmasıyla bambaşka bir hal alır. Anahtarlığı bulduğu dükkâna giren Oktay, burada hayatının aşkı ile tanışır. Oktay’ın üniversite öğrencisi olan sevgilisi Aslı, Beşiktaş semti üzerine tez yazmaktadır. Gün geçtikçe birbirlerine daha çok bağlanan Aslı ile Oktay’ın mutluluğu evlilikle sonlanacak mıdır?
 
 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir