blank

Anne Marie İkinci Kez Antalya’da Konser Verdi

blankİngiliz Şarkıcı
Anne Marie
İkinci Kez
Antalya'da
Konser Verdi
 
Ünlü İngiliz şarkıcı Anne Marie, Antalya'da 25 Ağustos’ta Regnum Live in Concert Serisi kapsamında ikinci kez sevenleriyle buluştu.
 
Yılın konseri Jennifer Lopez performansından sonra bu yılki Regnum Live in Concert Serisi’nin son sahne performansında Anne Marie yer aldı.
 
blankMarie, geçen yıl Türkiye'ye gelerek Regnum Live in Concert Serisi kapsamında sahneye çıkmış ve tekrar geleceğini söylemişti. Marie, sözünü tutarak, bu yıl da Regnum Carya sahnesinde hayranlarıyla buluştu.
 
blankSanatçı, 'Rockabye' adlı şarkısıyla geçen yıl müzik listelerinde üst sıralarda yer almıştı. Birçok müzik ödülünün sahibi sanatçı, 25 Ağustos’ta ikinci kez Regnum Carya'nın dev sahnesinde müzikseverle buluştu.
 
blankAntalya'da ikinci kez sahneye çıkan genç şarkıcı, sevilen, popüler şarkılarını konsere katılan dinleyicilerle birlikte söyledi. Marie, müziğin ve eğlencenin zirve yaptığı konserinin ardından tatil için birkaç gün daha Antalya'da olmayı tercih etti.
 
Anne Marie, Regnum Carya sahnesinde hareketli repertuarıyla konsere katılan herkesi coşturdu. 'Ciao Adios' ve 'Rockabye' şarkılarıyla yükselen enerjiyi 'Friends' parçasıyla zirveye taşıdı.
 
blankGüçlü sesi, sempatikliği ve yerinde durmayan enerjisiyle Marie, yine eğlenceli bir performans sergiledi. Konser sonrası Antalya'da mini bir tatil yapacağını paylaşan Anne Marie, "Antalya'da ikinci kez muhteşem şekilde ağırlandım, misafirperverliğiniz için teşekkür ederim" dedi.
 
Konsere, yetişkinler kadar çocukların da yoğun ilgisi gözden kaçmadı. Davetliler arasında yer alan Tuba Ünsal, oğlu Civan Mert ve kızı Sare'yle konseri izledi.  
 
Konser sonunda Regnum Carya Otel Yönetim Kurulu ve Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Marie'ye Antalyaspor forması hediye etti.
 
blankDünya starlarının sahneye çıktığı Regnum Live in Concert Serisi, İngiliz pop şarkıcısı Anne Marie'yle son buldu.
 
Anne Marie, konserden sonra tatil yaptı.
 
Marie, tatilinde dünya kültür mirasları arasında yer alan Aspendos Antik Kenti'ni ziyaret etti.
 
Özel helikopterle, bugüne kadar ayakta kalmış ve ihtişamıyla asırlara meydan okuyan Aspendos'a giden Marie, gördüğü manzaradan çok etkilendi.
 
Marie, Aspendos'un yüzyıllara meydan okuyan tiyatrosuna ve su kemerlerine hayran kaldığını söyledi.
 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir