blank

Anne Marie Antalya’da Konser Verdi

blankİngiliz Sanatçı
ve Söz Yazarı
Anne Marie
Antalya'da
Konser Verdi
 
blankİngiliz sanatçı ve söz yazarı Anne Marie Antalya'da konser verdi.
 
İngiliz sanatçı ve söz yazarı Anne Marie, Antalya'da hayranlarıyla buluştu.
 
Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'ndeki Regnum Carya Resort Otel'de sahne alan Anne Marie, sevilen parçalarını seslendirdi.
 
2016 yılında 'Rockabye' şarkısıyla adını duyuran ve birçok müzik listesinde 1 numaraya yükselen İngiliz şarkıcı Anne Marie, Serik'e bağlı Belek turizm merkezindeki Regnum Carya Golf & SPA Resort Otel'de konser verdi.
 
blankOtelde konaklayan yerli ve yabancı yaklaşık 2 bin kişinin izlediği konserine "Merhaba Türkiye, Merhaba Antalya" diye başlayan Anne Maria, "Türkler çok iyi insanlar, Türk misafirperverliği muhteşem" dedi.
 
blankSahne önündeki hayranlarıyla tokalaşan Anne Maria, sempatik tavırlarıyla beğenildi.
 
Türkiye'deki ikinci konserini veren İngiliz şarkıcı 1 saat boyunca sevilen parçalarını seslendirdi. Anne Marie konser sonrası hayranlarına imza ve fotoğraf verdi.
 
Konserden 2 gün önce otele gelen Anne Marie, konaklayacağı ultra lüks villaya Türk halısı koydurdu. Ayrıca hayranlarına özel olarak istediği kalemle imza veren Anne Marie'ye butler (kahya), aşçı, servis ve temizlik elemanı olmak üzere toplam 10 kişilik ekip hizmet etti.
 
blankHavalimanından helikopterle otele getirilen Anne Marie'ye havada kısa bir Antalya turu da yaptırıldı.
 
Müzik kariyerinde ilk albümünü 2013 yılında ”Summer Girl ” adıyla çıkaran Marie, Solo kariyerine Magnetic Man, Gorgon City, Rudemental düetleri ile devam etti.
 
Marie, Will Heard ve Dizzee Rascal ile yaptığı ”Rumour Mill” düetleriyle UK Singles Chart'da 67. sıraya kadar yükseldi. 2016 yılında Clean Bandit ile yapmış olduğu ”Rockabye” düeti şarkıcının yükselmesini sağladı.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir