blank

Akıllara Seza Filmi Sinemalarda

blankYönetmen
Serdal Genç’in
Akıllara Seza
Filmi Sinemalarda
 
Romantik komedi türündeki Akıllara Seza filmi sinemalarda.
 
Yönetmen Serdal Genç’in Akıllara Seza filmi 14 Haziran 2019 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda
 
blankFilm, 1997 yılında lise mezuniyetine giderken kaza geçirip komaya giren bir gencin; 22 sene sonra komadan uyanıp kazadan önce sevdiğinin peşinden gitmesini konu ediniyor.
 
blankFilmin oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, Haldun Boysan, Ulaş İnan Torun, Timur Acar, Kemal Uçar, Sema Atalay, Erdem Baş ve Onur Sermik var.
 
Akıllara Seza filminin başrol oyuncusu Aslıhan Güner filmde, aşkı arayan “Seza” karakterini canlandırıyor.  Güner, rolü hakkında, "Bugüne kadar oynadığım karakterlerden daha farklı. Çünkü bir romantik komedi karakteri. Benim son işim dramdı ve sonrasında seyirciyi şaşırtabileceğim, ters köşe bir rol istiyordum. Bu projeyi de o sebeple kabul ettim. 'Seza', izleyicinin çok seveceği tatlı bir karakter. Okulunu bitirmiş, mesleğini eline almış. Hayatındaki tek eksik gerçek bir aşk. Bakalım 'Seza', aradığı aşkı bulabilecek mi?" dedi.
 
Filmin Konusu
 
Romantik komedi türündeki Akıllara Seza filmi, Mustafa adındaki genç bir adamın hikâyesini konu ediyor. 1997 yılında liseyi bitirmenin heyecanı içerisinde olan Mustafa, mezuniyete giderken kaza geçirir. Komaya giren Mustafa, uzun yıllar uyanamaz. Aradan geçen 22 yılın ardından gözlerini açan Mustafa, sevdiği kız Seza’nın peşine düşer. Ancak onun komada olduğu dönemde birçok şey değişmiştir. Hayata yeniden başlayan Mustafa, bu süreçte teknoloji ve medeniyetle büyük bir çatışmaya girer.
 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir