Yarın Dergisinin 3. Sayısı

Dosya:
Seyyid Ahmet Arvasi
 
Yarın Dergisinin
3. Sayısı Çıktı
 
Yarın dergisinin 3. sayısı ‘’Seyyid Ahmet Arvasi’’ dosyası ile çıktı.
 
“Yarına söyleyecek sözümüz var.” mottosuyla yayın hayatına başlayan Yarın dergisinin bu sayısındaki dosyası: Yazar ve mütefekkir Seyyid Ahmet Arvasi.
 
’Seyyid Ahmet Arvasi’’ dosyasına katkıda bulunan isimler şöyle: Hikmetullah Arvas, Alperen Akbaş, Ahmet Alperen Arvas, Mustafa Güçlü, Tuğrul Salman ve Nuray Aydemir.

Yarın dergisinin bu sayısında ‘’Seyyid Ahmet Arvasi’’  dosyası kapsamında Dr. Kemal Tekden ile Seyyid Ahmet Arvasi üzerine yapılmış  bir söyleşi var.

Dr. Kemal Tekden; Seyyid Ahmet Arvasi’nin talebelerinden yazar, eğitimci, hekim ve Tekden Film kurucularından.
 
’Seyyid Ahmet Arvasi’’ dosyası  kapsamında  Seyyid Ahmet Arvasi’nin yaşamından kesitler sunan fotoğraf albümü dikkat çekici.
 
Dergi bu sayısında da Usta çizer Murat Yılmaz’ın çizgilerini yayınlamaya devam etmiş.
 
Şiire ağırlık veren dergi 3. sayısında Ömer Koca, Ahmet Selim Gül, Uğurcan Güler, Serdar Öcal, Yavuz Selim Yaylacı, Ali Parlak, Süreyya Altunkara, Yusuf Alper Oyar, Muhammed İbrahim Balcı ve Muhammed Enes Kala’nın şiirlerine yer vermiş.
 
Bu sayının yazarlar: Mehmet Bilal Yamak, Özge Özgür, Akif Aytaç, Elif Sönmezışık, Erhan Genç, Memduh Atalay, Aydın Hız, Habip Arvas, Haldun Lengerlioğlu, Bilgehan Bülbül, Ömer Bilgin, Ahmet Murat Atabay ve Davut Bayraklı.
 
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir