Milliyet Sanat Dergisinin Aralık 2023 Sayısı

Milliyet Sanat Dergisinin Aralık 2023 SayısıZeki Demirkubuz’dan
“Hayat” Dersleri
 
Milliyet Sanat
Dergisinin
Aralık 2023
Sayısı Çıktı
 
 Milliyet Sanat dergisinin Aralık 2023 sayısı çıktı  
 
Milliyet Sanat yılın son sayısının kapağında okurlarını, Zeki Demirkubuz’un yeni filmi “Hayat”taki rolüyle dikkat çeken genç oyuncu Miray Daner ile karşılıyor. Ayın Söyleşisi için Asu Maro’nun konuğu olan Daner, hem filmi ve rolünü hem de çok genç yaşta inşa ettiği par­lak oyunculuk kariyerini anlatıyor.
 
Aralık 2023 sayısında 40 yıllık birikimini “Üç İç Denizin Ülkesi” başlıklı sergiyle Salt Beyoğlu’na taşıyan Handan Börüteçene’nin; akustik öğeleri synth dünyasıyla harmanladığı yeni albümü “Eskisi Gibi Değil”i çıkaran Lara Di Lara’nın ve “Küçük Prens” adlı tiyatro oyunuyla sahnede bir araya gelen Deniz Işın, Doruk Şengün, Kenan Ece ile Taha Tegin Özdemir’in röportajları da okurları bekliyor.
 
Dr. Alper Hasanoğlu’nun, bugünlerde “Bihter” filmiyle yeniden gündemde gelen romanı “Aşk-ı Memnu”nun ölümsüz karakteri üzerine; Burçin S. Yalçın’ın gişede imza attıkları başarıdan dolayı “Barbenheimer” olarak anılan “Barbie” ve “Oppenheimer” filmlerinin sinemaya getirdiği umutlu değişim rüzgârı hakkında kaleme aldığı yazılar da Milliyet Sanat’ın Aralık 2023 sayısında…
 
Milliyet Sanat’ın müzik, edebiyat, plastik sanatlar, sinema, podcast ve sahne sanatları sayfalarında daha birçok ilgi çekici röportaj, kültür sanat dünyasının nabzını tutan renkli haberler, köşe yazıları ve kapsamlı incelemeler sanatseverleri bekliyor. 
 
Kitabevlerinde, marketlerde, Getir’de, Trendyol’da, shopier.com’da ve dijital uygulamalarda okurlarını bekleyen Milliyet Sanat ayrıca, dergiyi 0850 224 02 22 numaralı çağrı merkezini arayarak satın alan okurların kapısına kadar götürüyor.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir