Hayata Röveşata Çeken Adam Filmi Sinemalarda

Hayata Röveşata Çeken Adam Filmi SinemalardaYönetmen Marc Forster'in
Hayata Röveşata Çeken Adam
Filmi Sinemalarda
 
"Uçurtma Avcısı" ve "Dünya Savaşı Z" gibi başarılı filmlerin yönetmeni Marc Forster'in yönetmen koltuğunda oturduğu Hayata Röveşata Çeken Adam filmi sinemalarda
 
Hayata Röveşata Çeken Adam filmi 3 Mart 2023 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda
 
Film, tek eğlencesi kendisinden bıkmış komşularını eleştirmek ve acımasızca yargılamak olan huysuz dul Otto Anderson'un hikayesini anlatıyor.
 
Filmin oyuncu kadrosunda Tom Hanks, Mariana Treviño, Rachel Keller, Manuel Garcia-Rulfo, Kailey Hyman, Mack Bayda, Cameron Britton, Juanita Jennings, Peter Lawson Jones, Max Pavel, Christiana Montoya, Alessandra Perez, Ira Amyx, Greg Allan Martin, Mike Birbiglia, Jon Osbeck, Kelly Lamor Wilson ve Truman Hanks var
 
Filmin Konusu
 
Fredrik Backman’ın aynı adlı romanından uyarlanan film, emekli olan huysuz bir adamın, hayatına odaklanıyor.
 
Eşini kaybeden ve günlerini onun mezarını ziyaret ederek geçiren Otto Anderson’ın tek eğlencesi, bıktırdığı komşularını eleştirmek ve acımasızca yargılamaktır.
 
Mahallenin huysuz ihtiyarı olan Otto’nun hayatı, yan dairesine yeni komşularının taşınmasıyla bambaşka bir hal alır. Marison kıvrak zekasıyla tam da Otto’nun dişine göre bir rakiptir. Çok geçmeden onların arasında beklenmedik bir dostluk başlar.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir