blank

Bekârlığa Feda Filmi Sinemalarda

blankYönetmen
Ali Doğançay ve
Cem Sürücü’nün
Bekârlığa Feda
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmenliğini Ali Doğançay ve Cem Sürücü’nün birlikte yaptığı Bekârlığa Feda filmi sinemalarda.
 
Komedi türündeki Bekârlığa Feda filmi 4 Ocak 2019 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
blankHaftanın yerli yapımları arasında yer alan filmin senaryosunu da Ali Doğançay yazmış.
 
Filmin oyuncu kadrosunda Ali Burak Ceylan, Melis Tüzüngüç, Yağmur Ün, Ayşe Tunaboylu, Mahmut Gözgöz, Nurseli İdiz, Eda Erol, Nami Ali Esatgil, Eren Pekgöz, Aslı Bankoğlu, Volkan Cal ve Kayhan Yıldızoğlu var.
 
Yönetmenliğini Ali Doğançay ve Cem Sürücü’nün birlikte yaptığı Bekârlığa Feda filminin yapımcılığını Metronom film adına Oğuz Sözen ve Özgür Tari üstlenmiş.
 
Filmin Konusu
 
Bekârlığa Feda, kızının evlenmesini engellemeye çalışan bir babanın hikâyesini konu ediyor. Yakın arkadaş olan Mete, Çağlar ve Burak arasında ilk evlenen Burak olur. Artık sıra Çağlar’a gelir. Deliler gibi sevdiği kız arkadaşı Gamze ile evlenmek isteyen Çağlar’ın önünde ise büyük bir engel vardır. Gamze’nin babası Timur, kızının Çağlar ile evlenmesini istemez. Timur, kızını Çağlar’dan ayırmak için türlü numaralar yapsa da onları ayırmayı başaramaz. Ama Timur pes etmemeye kararlıdır ve bu sefer büyük bir plan yapar. Kızının düğününden bir gün önce bekârlığa veda partisi organize eden Timur, burada Çağlar’ın başına büyük bir bela açmayı planlar. Timur bu sefer kızını Çağlar’dan ayırmayı başaracağını düşünür. Ancak beklenmeyen bir gelişme ile plan bambaşka bir hale dönerek ortamda büyük bir karışıklığa neden olur.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir