blank

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmi Sinemalarda

Aşk Tesadüfleri Sever 2 FilmiYönetmen
Ömer Faruk Sorak
ve İpek Sorak'ın
Aşk Tesadüfleri Sever 2
Filmi Sinemalarda
 
Başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz'ın paylaştığı Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi sinemalarda.
 
Aşk Tesadüfleri Sever filminin devam filmi Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi 31 Ocak 2020 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
Aşk Tesadüfleri Sever 2 FilmiHüzzam Film ve Böcek Film ortaklığında hayata geçirilen film, 1960'ların İstanbul'undan günümüz Ankara'sına uzanan, tesadüflerle örülü unutulmaz bir aşk hikâyesi…
 
Aşk Tesadüfleri Sever 2 FilmiGerçek bir yaşam öyküsüne dayanan film, sanat ekibinin titiz çalışmalarla ortaya çıkardığı dekorları ve özenle seçilmiş mekânlarıyla izleyenleri zamanda yolculuğa çıkarıyor.
 
Hikâyesi ilk filmde olduğu gibi İpek Sorak'a ait olan  filmin senaryosu yine Nuran Evren Şit'in imzasını taşıyor.
 
Aşk Tesadüfleri Sever 2 FilmiBeş yıla yayılan uzun bir hazırlık aşamasının ardından filmin çekimleri yaklaşık iki ayda Ankara ve İstanbul'da gerçekleştirildi.
 
blankFilmin afiş fotoğraflarını, serinin ilk filminde olduğu gibi Ankaralı fotoğrafçı Mehmet Turgut çekti. Afiş tasarımını da yine ilk filmin afişini hazırlayan Arda Aktaş (Daire Creative) yaptı.
 
Serinin ilk filminde olduğu gibi bu film de, çarpıcı hikâyesi ve etkileyici görsel anlatımının yanı sıra, müzikleriyle de çok konuşulacak. Geçmişten günümüzde şarkı seçimleriyle seyircilerin kalbine dokunan filmin orijinal müzikleri ise, ilk filmde olduğu gibi yine Ozan Çolakoğlu imzası taşıyor.
 
Filmin Galası
 
Filminin galası,  Kanyon Cinemaximum’da ünlü isimlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.
 
Filmin galasında, serinin ilk filminin başrol oyuncuları Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür de ekibi yalnız bırakmadı. Galaya aynı zamanda birçok ünlü isim katıldı.
 
Filme ilham veren hikâyenin gerçek kahramanlarından Gülçin Sınar Kiropoulos ise gecenin sürpriz konuğu oldu.
 
Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan ve 1960'lardan günümüze uzanan hikâyesiyle konukları gözyaşına boğan Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi izleyicilerin beğenisini kazandı.
 
Filmin Konusu
 
Ömer Faruk Sorak'ın İpek Sorak ile birlikte yönetmen koltuğunda oturduğu Aşk Tesadüfleri Sever 2, anlattığı iki farklı hikâye ile 1960'ların aşklarıyla günümüz ilişkilerini odağına alıyor.
 
Ömer Faruk Sorak’ın Aşk Tesadüfleri Sever filminin, merakla beklenen devam filmi Aşk Tesadüfleri Sever 2, bir kez daha tesadüflerin aşka hizmet edişini anlatıyor.
 
Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan film, geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkarıyor.
 

 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir