Yanımda Kal Filmi Sinemalarda

Yönetmen
Mustafa Uğur
Yağcıoğlu’nun
Yanımda Kal
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmen Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun Yanımda Kal filmi sinemalarda.
 
Çağlar Ertuğrul ve Meriç Aral'ın başrollerini paylaştığı Yanımda Kal filmi 21 Aralık Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
Film,  tüm hayatını işine adamış bir genç ile tesadüfi bir şekilde tanıştığı kızın hikâyesini anlatıyor.
 
Filmin oyuncu kadrosunda Murat Aygen, Nilay Duru, Ege Aydan, Levent Sülün, Tuna Arman ve Deniz Baytaş gibi isimler de var.
 
Yanımda Kal filminin yönetmeni Mustafa Uğur Yağcıoğlu Son Ders: Aşk ve Üniversite, Sizi Seviyorum, Dünyanın En Güzel Kokusu gibi filmlerin de yönetmen ve senaristliğini üstlenmişti.
 
Aşk ve dram türündeki filmin senaryosu ise "İlk Öpücük" filminin de senaryosuna imza atan Çağlar Yurt'a ait.
 
Filmin Konusu
 
Yanımda Kal filmi, işkolik bir adam ile sokak şarkıcısı bir kızın hikâyesini konu ediyor.
 
Emir Kurt, genç bir iş adamıdır. İşçi sınıfı bir aileden gelen Emir’in hayatı çalışmakla geçer. Hayatındaki her şeyi geri plana atıp gece gündüz çalışarak sahip olduğu konuma ulaşır. Önemli bir yatırım bankasında çalışan Emir’in kendini sadece işe adaması onun insanlarla ilişki kurmakta zorlanmasına neden olur.
 
Hayatı sadece işten ibaret olan Emir’in yaşamı Zeynep ile karşılaşması ile bambaşka bir hal alır. Zeynep, sokak şarkıcısı olan, neşe dolu genç bir kızdır. Bir tesadüf sonucu bir araya gelen Emir ve Zeynep kısa sürede birbirlerinin vazgeçilmezi haline gelir.
 
Emir, Zeynep ile adeta hayata yeniden başlamıştır. Ancak çiftin bu mutluluğu Zeynep’in amansız bir hastalığa yakalanması ile yarım kalır.
 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir