blank

Söz Vermiştin Filmi Sinemalarda

Söz Vermiştin Filmi SinemalardaYönetmen
Baran Seyhan’ın
Söz Vermiştin Filmi
Sinemalarda
 
Yönetmen Baran Seyhan’ın Söz Vermiştin filmi sinemalarda.
 
Başrollerini Emre Karayel ve Aslı Tandoğan'ın paylaştığı Söz Vermiştin filmi 15 Kasım 2019 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
Söz Vermiştin Filmi SinemalardaFilm, açtığı sosyal medya hesabı vesilesiyle okul döneminden arkadaşı Lilyan ile hayatı yeniden kesişen müzik yapımcısı Nesim'in aşk hikâyesini anlatıyor.
 
Baran Seyhan yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosuna da yazdı.
 
blankFilmde Şenay Gürler, İlyas Özçakır, Gözde Seda Altuner, Mazlum Çimen, Levent İnanır, Nur Sürer ve sinema yazarı Sadi Çilingir de rol aldı.
 
“Çok güzel bir aşk filmi”
 
Söz Vermiştin”in özel gösterimi önceki akşam Soho House’da yapıldı. Gösterime ünlü isimler de katıldı. Söz Vermiştin filmi sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.
 
Film için önceki gün ilk olarak basın gösterimi yapıldı. Kanyon’da yapılan basın gösteriminde oyuncu Aslı Tandoğan soruları yanıtladı: “Çok güzel bir aşk filmi yaptık” dedi.  Aynı günün akşamı Soho Housa’da özel bir gösterim de yapıldı. Gösterime ünlü isimler katıldı.
 
Film İçin Notlar
 
"Filmde bir aşk hikâyesi anlatılıyor.
 
Bazı olumsuzluklarına rağmen film, benzeri birçok Türk filminden daha iyi. En azından küfür yok, kötü adamlar yok. Sadece ve sadece kalpleri yumuşatan ”Aşk” var.
 
Emre Karayel başarılı bir oyun sergilemiş. Aslı Tandoğan da bu filmde ortalamanın üzerinde bir oyun sergilemiş. Diğer oyuncular da başarılı.
 
Kısacası, bu filmde aksiyon, gerilim, korku yok. Bu filmde aşk, sevgi, saygı, dram, komedi ve müzik var. Bu nedenle ”Söz Vermiştin” aşk filmi sevenlerin ve aşk acısı çeken izleyicilerin ilgisini çekebilecek bir yapım."
 
Filmin Konusu
 
Müzik yapımcısı olan Nesim'in hayatı, bir gün yeni keşfetmeye başladığı sosyal medyada eski okul arkadaşı Lilyan’a rastlamasıyla bambaşka bir hal alır.
 
Nesim, okuldan ayrıldıktan sonra bir daha görüşmediği Lilyan'ı sosyal medyada bulur.
 
Bir özel şirketin Ceo’su olan Lilyan ve Nesim’in sosyal medyadaki yazışmaları bir süre sonra yüz yüze buluşmalara dönüşür.
Zaman ilerledikçe birbirlerine âşık olan çift büyük bir aşka yelken açar.  
 
Ancak her şey güzel giderken Lilyan sebepsiz olarak Nesim’i terkedip gider.
Gelişmeler sevinçten hüzne doğru evrilir.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir