Sinema Oyuncusu Nathalie Kelley Bodrum’da

Avustralyalı Ünlü
Sinema Oyuncusu
Nathalie Kelley
Bodrum'da
 
Peru ve Arjantin kökenli Avustralyalı ünlü sinema oyuncusu Nathalie Kelley, tatil için Muğla'nın Bodrum ilçesine geldi.
 
Oyuncu Nathalie Kelley, tatil için eşi Jordan Burrows ile Bodrum'u tercih etti. Bir süredir ilçede tatilde olduğu öğrenilen ünlü oyuncu, Bodrum'un farklı bölgelerini de ziyaret etti.
 
Eşiyle, halılarıyla ünlü Etrim Mahallesi'ni ziyaret eden Kelley, Türk halısının tarihine ilişkin bilgi aldı.
 
Kelley'nin, Bodrum'un dokuma halısını ve kilimlerini çok beğendiği, Bodrum kilimi satın aldığı öğrenildi.
 
Nathalie Kelley; 1985'te Perulu bir anne ve Arjantinli bir babanın kızı olarak Peru'nun başkenti Lima'da doğdu. 2 yaşındayken ailesiyle birlikte Avustralya'nın Sydney kentine taşındı. Kuzey Sydney Kız Lisesi'nde okudu. 2006'da oynadığı Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filmiyle büyük şöhret elde etti. 2011'de oynadığı Body of Proof ve 2016'da katıldığı Vampir Günlükleri (The Vampire Diaries) dizileriyle televizyon izleyicisinin de sevdiği bir isim oldu. Ayrıca 2010 yılında Bruno Mars'ın Just the Way You Are şarkısının klibinde yer aldı.
 
Nathalie Kelley’i üne kavuşturan
Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filmi
 
Orijinal İsmi: The Fast and the Furious: Tokyo Drift
 
Justin Lin’in yönettiği, senaryosunu Chris Morgan, Kario Salem, Alfredo Botello’nun yazdığı  ABD –Japonya yapımı Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filmi.
 
Filmin Konusu
 
Adrenalin yüklü "The Fast and the Furious" "Hızlı ve Öfkeli" serisinin üçüncü bölümü "The Fast and the Furious: Tokyo Drift" te en yeni ve en hızlı arabalar, dünyanın en tehlikeli yarış pistinde kafa kafaya yarışa tutuşuyorlar. Filmde, mutsuz bir ev ortamında ve yapaylığın hüküm sürdüğü çevrede kendisini yabancı gibi hissederek yaşayan genç Sean Boswell için sokak yarışlarına katılmak, yaşadığı hayatın mutsuzluklarından bir nebze olsun kaçış gibidir. Ancak sokak yarışlarına duyduğu büyük ilgi onu yerel yetkililerin gözünde sevimsiz bir genç yapmıştır. Katıldığı yarışlarda kazalar birbirini izleyince oğlunun hapse gireceğinden endişe eden annesi onu Japonya'nın başkenti Tokyo'da yaşayan sert mizaçlı asker babasının yanına göndermek zorunda kalır. Artık Tokyo'da yaşamaya başlayan Sean, hiç bilmediği yabancı geleneklerin içinde bu kez resmen "yabancı" olmuştur.
 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir