blank

Orhan Gencebay’dan Hayranlarına Mesaj

blankMüzik Dünyasının
Orhan Baba’sı
Orhan Gencebay'dan
Hayranlarına Mesaj
 
blankMüzik dünyasında "Orhan Baba" olarak anılan ünlü sanatçı Orhan Gencebay, eşi Sevim Emre'nin sosyal medya hesabından hayranlarına sağlık durumuna ilişkin mesaj gönderdi.
 
blankGöğüs ağrısı nedeniyle 3 gün önce Memorial Şişli Hastanesi'ne kaldırılan ve anjiyo sırasında stent takılan Orhan Gencebay, dün hastaneden taburcu edildi.
 
Orhan Gencebay, eşi Sevim Emre'nin Instagram hesabından sevenlerine görüntülü bir mesaj gönderdi: "Tüm gönül dostlarıma en candan sevgilerimle selamlarımı yolluyorum. Berhudar olsunlar. Onların duaları bana şifa verdi buna inanıyorum." dedi.
 
Mesajında iyi olduğunu dile getiren Gencebay: "Ciddi bir şey geçirdik. 3 stent takıldı, anjiyo oldum. 19 yıl önce baypas olmuştum. Ondan sonra ilk defa böyle bir operasyon oldu. Çok zor geçti ama şimdi gayet iyiyim. Yeni albümü de kesinlikle bu defa bekletmeyeceğim inşallah." dedi.
 
 
Mesajın altına Sevim Elif Emre Gencebay ve aralarında Safiye Soyman, Emel Müftüoğlu, Alişan, Hakan Peker, Reyhan Karaca, Elif Güvendik, Fulden Uras’ın bulunduğu ünlü isimler, usta sanatçıya geçmiş olsun dileğinde bulundu:
 
Sevim Elif Emre Gencebay
Şükürler olsun “Orhan baba” çok iyi. Geçirdiğimiz zor günlerde en başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Sağlık Bakanımıza, Sayın İçişleri Bakanımıza, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı Beye. Hasan Doğan kardeşimize, CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, Sayın Köksal Toptan Beye. İstanbul İl Emniyet Müdürü Sayın Mustafa Çalışkan Beye, Sayın Emniyet Müdürlerimize, Sayın Savcılarımıza. sevgili kardeşimiz Beyoğlu’nun gülen yüzü Ahmet Misbah Beye, sevgili dostum Sayın Kezban Hatemi ‘ye, Tüm sanatçı dostlarımıza. dualarıyla yanımızda olan gönül dostlarımıza, Memorial Hastahanesine, Prof. Dr. Servet Öztürk Beye dostumuz canımız Dr. Deniz Şener Beye. yine canımız Dr. Atilla Emre’ye tüm hemşirelerimize, sevgili Rexona ailesine, Demirören Holdinge, sevgili Bayram Yıldız. Vahit Yıldız kardeşlerimize, sevgili İbrahim Polat Beye sevgili ağabeyimiz Kamil Yazıcı Beye, tüm basın mensubu kardeşlerimize. sevgili Kenan Erçetingöz’e sevgili Salih Keçeci’ye. siz gönül dostlarımızın sevgi dolu mesajlarınıza telefonla arayan sevgi dolu çiçekleriyle geçmiş olsun dileklerinde bulunan dostlarımıza. Orhan Baba ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Ben inanıyorum ki yüce rabbim iyileri korur çünkü onların yaşaması insanlığa örnek olacaktır. Sevgiyle. Başka Orhan Gencebay yok ve olmayacak.
 
Safiye Soyman
Canım Orhan Abim. Sevindim canım iyi olduğunu gördük. Çok geçmiş olsun. Allah bize bağışladı sevenlerine bağışladı. Sevim canım benim binlerce Geçmiş olsun öpüyorum öpüyorum.
 
Emel Müftüoğlu
Allah korusun başta size sonra hepimize bağışlasın babayı.
 
Alişan
Maşallah
 
Hakan Peker
Geçmiş olsun Orhan ağbiciğim.
 
Reyhan Karaca
Çok geçmiş olsun.
 
Elif Güvendik
Maşallahhhh babaya.
 
Fulden Uras
Çok şükür.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir