Öldür Beni Sevgilim Filmi Sinemalarda

Yönetmen
Şenol Sönmez’in
Öldür Beni Sevgilim
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmen Şenol Sönmez’in romantik komedi türündeki Öldür Beni Sevgilim filmi 1 Mart 2019 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
Şenol Sönmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Okan karakterine Murat Boz hayat verirken, Demet’i ise Seda Bakan Canlandırıyor.
 
Senaryosunu Murat Dişli’nin kaleme aldığı filmin kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler var.
 
Her ne kadar doğrudan şiddeti çağrıştıran ve sinemaseverlerin bilinçlatına yerleşmesi tehlikesi bulunan "Öldür" kelimesi filmin isminde yer alıyorsa da tam aksine olan filmin içeriği filmin isminde yapılan bu hatayı büyük ölçüde affettiriyor gibi…
 
Filmin Konusu
 
Romentik komedi türündeki Öldür Beni Sevgilim filmi, birbirlerini öldürmeye karar veren bir çiftin hikâyesini konu ediyor.
 
Okan ile Demet, 5 yıldır evli olan bir çifttir. Ancak birlikte geçirdikleri senelere rağmen ilişkileri pek de iyi değildir. İkilinin aşkı masal gibi başlamış, büyük heyecanlarla devam etmiş ve mutlu sona ulaşmıştır. Ancak evliliğin ardından hayatları sıradanlaşmaya başladıkça, çiftin içindeki o heyecan duygusu da ölmeye başlamıştır.
 
5 yılın sonunda ikili adeta birbirinden bunalmış hale gelir. Farklı hayatlar isteseler de bunu dile getiremeyen ve ses çıkarmadan, içten içe birbirlerine sinir olmaya başlayan genç çift, evlilik yıldönümlerinde büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olur. Yaşanan yanlışlık sonucunda 5 yıllık karı-koca birbirlerini öldürmeye karar verirler. Bunun için uygun yollar arayan çift, kendilerini birbirinden komik ve tehlikeli durumlar içerisinde bulur…
 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir