Milliyet Sanat Dergisinin Şubat 2023 Sayısı

Milliyet Sanat Dergisinin Şubat 2023 Sayısı“Sanat Piyasasında
Rekor Büyüme”
 
Milliyet Sanat
Dergisinin
Şubat 2023
Sayısı Çıktı
 
 Milliyet Sanat dergisinin Şubat 2023 sayısı çıktı  
 
Kapağını, sanat piyasasında geçen yıl yaşanan rekor büyümeye ayıran Milliyet Sanat’ın Şubat 2023 sayısında, pandemi sonrasında tüm zamanların en hareketli dönemini geçiren sanat dünyasının etkin isimleri 2022’yi nasıl geçirdiklerini, yeni trend’leri ve gelecek öngörülerini anlatıyor.
 
Ayın Söyleşisi’nde Asu Maro’nun konuğu, tiyatro, sinema ve dijital platformlarda hızlı bir yükseliş yaşayan Cem Yiğit Üzümoğlu oluyor. “Kalp”, “Evlat”, “Sırça” gibi oyunlarla tiyatro izleyicisinin gözdelerinden biri hâline gelen, iki filmiyle birden yarıştığı 59. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “LCV” ile En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü alan, dijital platform dizi macerasına ise “Rise of Empires: Ottoman”daki Fatih Sultan Mehmet rolüyle devam eden genç oyuncu, kendisine dair tüm soruları samimiyetle yanıtlıyor.
 
Özlem Zeynep Dinsel’in, tek kişilik dev performansıyla sahneye taşıdığı “Kızlar ve Oğlanlar” oyununu anlattığı Milliyet Sanat Şubat 2023 sayısı, Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi “Prestij Meselesi” vesilesiyle de Prestij Müzik’in aşk, ihanet, intikam, kavga ve dostlukla örülü fırtınalı geçmişine bir bakış sunuyor. Araştırmacıların çok uzun zamandır peşinde olduğu bazı kayıp romanlara dair bir dosyanın yer aldığı sayıda, alanında uzman isimler ise son dönemde sıklıkla gündeme gelen ve gerçek hayat hikâyelerini konu alan biyografik dramların konu olduğu hukuki anlaşmazlıklarla ilgili görüşlerini paylaşıyorlar.
 
Milliyet Sanat’ın müzik, edebiyat, plastik sanatlar, sinema, podcast ve sahne sanatları sayfalarında daha birçok ilgi çekici röportaj, kültür sanat dünyasının nabzını tutan renkli haberler, köşe yazıları ve kapsamlı incelemeler sanatseverleri bekliyor.  
 
Kitabevlerinde, marketlerde, Getir’de, Trendyol’da, shopier.com’da ve dijital uygulamalarda okurlarını bekleyen Milliyet Sanat ayrıca, dergiyi 0850 224 02 22 numaralı çağrı merkezini arayarak satın alan okurların kapısına kadar götürüyor.
 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir