blank

Mahsun Kırmızıgül’ün Yeni Albümü

Mahsun Kırmızıgül’ün Yeni Albümü “Hoş Geldin”16 Yıl Aradan Sonra
 
Mahsun Kırmızıgül’ün
Yeni Albümü “Hoş Geldin”
 
Yeni Yılın İlk Konseri
 
Mahsun Kırmızıgül’ün Yeni Albümü “Hoş Geldin”Müzik albümleri ve sinema filmleriyle sanatseverlerin büyük beğenisini kazanan Mahsun Kırmızıgül’ün yeni albümü “Hoş Geldin” 16 yıl aradan sonra tüm dünyada 2022’nin ilk albümü olarak çıkıyor ve usta sanatçı ilk konseriyle Yılbaşı gecesi Show TV’de dinleyicisiyle buluşuyor
 
Konser Show TV’de
 
blankSosyal medya ve dijital platformlardan önce ilk kez ve sadece Show TV’de şarkılarını seslendirecek olan sanatçının yılbaşı konser çekimleri titizlikle gerçekleşti. Yönetmenliğini Kemal Başbuğ’un üstlendiği konser kaydında Kırmızıgül’e 85 kişilik orkestra eşlik etti. Sahne arkasında 280 kişinin görev aldığı konserin her şarkısı için birbirinden farklı dekor hazırlandı.
 
blankKırmızıgül’ün yeni şarkılarının yanı sıra en sevilen eski şarkılarına da yer verdiği yılbaşı konserinin fragmanı yayınlandığı andan itibaren milyonlarca kişi tarafından izlendi.
 
Bugüne dek 5 kıtada yüzlerce konser veren Kırmızıgül; müziğe ara verdiği 16 yılda yurt içi ve yurt dışındaki sinemalarda yaklaşık 17 milyon kişinin izlediği, Türk sinemasının baş yapıtları arasında gösterilen 6 sinema filmine imza attı.  Müzik ve sinema dalında yüzlerce ödül alan sanatçı, 2022’nin ilk saniyelerinde ara verdiği müzik dünyasına yeni albümü ile geri dönüyor. Yeni yılın dünyada çıkacak ilk albümü ile müzik dünyasına yenilik ve hareket katmaya, eserleri ile damgasını vurmaya hazırlanan usta sanatçıyı, müzikseverler heyecanla bekliyor.
 
Yeni Yılın Dünyadaki İlk Albümü
 
Krmızıgül’ün ‘Hoş Geldin’ adını verdiği albümü 2022’nin ilk albümü olarak çıkacak.  31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece saat 00.01’de satışa çıkacak olan albüm, A1 Müzik etiketiyle, müzik marketlerde ve tüm dijital platformlarda yerini alacak. Sadece 10001 adet olarak basılacak olan özel çiftli plak ise usta sanatçının imzasını taşıyacak. 
 
Albüme Prag Senfoni Orkestrası İmzası
 
İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü mezunu olan Mahsun Kırmızıgül’ün albümünün yaylı kayıtları Prag’da yapıldı. Prag Senfoni Orkestrası ve İstanbul Strings Orkestrası’nın çaldığı albümde 5 ayrı aranjör çalıştı. Albümün ses kayıtları ise 6 ayrı stüdyoda gerçekleşti.
 
Mahsun Kırmızıgül, yeni çıkacak olan albümünde Türk müziğinin yanı sıra Pop, Anadolu Rock, Trap, Ragatoon, Elektronik Dans, Halk Müziği ve Arabesk gibi müzik türlerine yer verdi.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir