Kurtuba Şiir Akşamları Yeniden ve Yeni

sitki-caney-bulent-saglam-kurtubada-siirce-turkuce-bir-gece-yeni-afis-a3Sıtkı Caney & Bülent Sağlam
Kurtuba Şiir Akşamları’nda
 
İkinci kez
“Şiir’ce Türkü’ce Bir Gece”
 
Ankara’da, kurulduğundan beri yıllardır kültür ve sanat ekinliklerine öncülük eden Kurtuba Kitap&Kahve geleneksel hale gelen Kurtuba Şiir Akşamları’nda 14 Ekim 2016 Cuma Saat: 18.30da ikinci kez şair ve müzisyen Bülent Sağlam ile Sıtkı Caney’i ağırlıyor.
 
Daha önce Kurtuba Kitap&Kahve’de 30 Ocak 2016 tarihinde ilk kez gerçekleştirilen Kurtuba Şiir Akşamları’nın özel etkinliği Bülent Sağlam ve  Sıtkı Caney ile Şiir’ce Türkü’ce Bir Gece” ikinci kez gerçekleştirilecek.
 
Kurtuba Kitap&Kahve’nin Etkinlikler Koordinatörü, Asanatlar’a yaptığı açıklamada: “Sıtkı Caney’in zaten Ankara’da olduğunu Bülent Sağlam’ın ise ilk etkinlikte olduğu gibi İstanbul’dan yalnızca bu etkinlik için Ankara’ya geleceğini, Şiir’ce Türkü’ce Bir Gece’nin sanatseverler için şimdiye kadar yapılanlardan farklı bir şiir ve türkü ziyafeti olduğunu, şiir ve türkü tiryakilerinin bu güzel geceyi kaçırmamalarını önerdiğini” söyledi.
 
Şiir’in ve Türkü’nün olabildiğince iç içe olacağı gecede Sıtkı Caney de Bülent Sağlam da bağlama eşliğinde hem türkü hem şiir söyleyecekler.
 
 
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir