blank

Çocuklar Sana Emanet Filmi Sinemalarda

blankYönetmen
Çağan Irmak’ın
Çocuklar Sana Emanet
Filmi Sinemalarda
 
Başarılı oyuncu Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı, yönetmen Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Çocuklar Sana Emanet’ sinemalarda.
 
Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği ”Çocuklar Sana Emanet” filmi gerilim ve dram dolu öyküsüyle sinemaseverlerle buluşuyor.
 
blankBüyük bir değişim hikayesine odaklanan filmde seyirci esrarengiz bir kasabada yaşanan olaylara tanık olacak.
 
İlk etabı İznik’in terk edilmiş bir köyünde çekilen film daha sonra Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinin güneyindeki Behramkale Köyü’nde yer alan Assos antik kentinde çekildi.
 
Çağan Irmak’ın son filmi Çocuklar Sana Emanet’in galası, 21 Mart Çarşamba akşamı Vadistanbul'da gerçekleştirildi.  23 Mart'ta yani bugün gösterime giren ‘Çocuklar Sana Emanet filminin galasına yoğun bir ilgi vardı.
 
Melis Birkan, Fadik Sevin Atasoy, Selen Öztürk, Hilal Saral, Bestemsu Özdemir, Ahmet Tansu Taşanlar, Oya Unustası, Cem Karcı, Uluç Bayraktar, Ragıp Savaş, Genco Özak gibi birçok ünlü isim film ekibinin heyecanını onlarla birlikte galada yaşadı.
 
Gecede Çağan Irmak'ı, yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Gülizar' adlı dizinin oyuncularından Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Berkay Ateş, Ebru Cündübeyoğlu, Goncagül Sunar, Mahperi Mertoğlu, Sevtap Özaltun, Emre Taşkıran, Baran Can Eraslan da yalnız bırakmadı.
 
Gizemli Bir Dünya
 
Gala öncesi kırmızı halıda basının karşısına geçen yönetmen Çağan Irmak ve oyuncular, filmi isminde olduğu gibi izleyicilere emanet ettiler. Gizemli bir dünyanın kapılarını aralayarak sinemaseverlerin kalbine dokunan filmin gösteriminin sonunda davetliler tüm ekibi ayakta alkışladı.
 
Bir trafik kazasının travmasını atlatmaya çalışan iç mimar Kerem’in şifacı bir kadın ve köylülerle geçirdiği arınma sürecinin anlatıldığı, senaryosu da Çağan Irmak'a ait olan filmin oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Hilal Altınbilek, Şerif Sezer, Birsen Dürülü, Osman Alkaş var.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir