blank

Bryan Adams İstanbul’da Konser Verdi

Bryan Adams"Shine a Light"
 
Ünlü Müzisyen
Bryan Adams
İstanbul'da
Konser Verdi
 
Dünyaca ünlü müzisyen Bryan Adams İstanbul'da konser verdi.
 
Bryan Adams İstanbul'da Aktifbank'ın katkılarıyla düzenlenen "Shine a Light" adlı konseriyle Ülker Spor ve Etkinlik Salonunda hayranlarıyla bir araya geldi.
 
Bryan AdamsMüzik kariyeri boyunca Grammy, MTV başta olmak üzere çok sayıda müzik ödülü sahibi ve 100 milyonun üzerinde albüm satışı elde eden sanatçının konserine müzikseverler büyük ilgi gösterdi.
 
Billboard'un dünya müzik tarihinde tüm zamanların en başarılı sanatçılarından biri olarak kabul ettiği Adams, Türkiye'de 27 yıl aradan sonra konser verdi.
 
blankYaklaşık 2 saat süren konserde, Adams, "Summer of '69", "Everything I Do", "Run to You", "Heaven", "Please Forgive Me", "Have You Ever Really Loved a Woman?", "All for Love", "I Finally Found Someone" ve "When You're Gone"ın da aralarında bulunduğu birçok sevilen parçasını seslendirdi.
 
Adams, İstanbul'da ilk konserini 28 Temmuz 1992 tarihinde vermişti.
 
Bryan Adams; 5 Kasım 1959'da Ontario'da dünyaya geldi.
 
Kanadalı rock şarkıcısı, şarkı sözü yazarı ve fotoğrafçı Bryan Adams,15 yaşından itibaren Shock ve Sweeney Todd gruplarında çalışmaya başladı. Sanatçı, müzik kariyeri boyunca Grammy, MTV başta olmak üzere çok sayıda ödül kazandı, 100 milyonun üzerinde albüm satışı elde etti.
 
"Cuts Like a Knife", "Reckless" ve "Waking Up the Neighbours" gibi albümleriyle dünya çapında geniş hayran kitlesine sahip oldu. Adams, "Everything I Do, I Do It For You" şarkısıyla İngiltere müzik tarihinin en uzun süre bir numarada kalan şarkısı unvanına sahip oldu.
 
Billboard,  Bryan Adams’ı dünya müzik tarihinde tüm zamanların en başarılı 30. sanatçısı seçti.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir