blank

TRT’nin Yeni Dizisi Tutunamayanlar

TRT'nin Yeni Dizisi Tutunamayanlar7 Ocak'ta Ekranda
 
TRT'nin Yeni Dizisi 
Tutunamayanlar
 
TRT'nin Yeni Dizisi Tutunamayanlar"Leyla ile Mecnun" ve "7 Numara" gibi sevilen dizileri hayata geçiren TRT'nin yeni dizisi Tutunamayanlar, kadrosu ve ilginç hikâyesiyle yeni yılda izleyiciyle buluşacak.
 
Absürt komedi tarzındaki Tutunamayanlar dizisinin ilk bölümü TRT 1'de 7 Ocak 2020 akşamı 20.00'da ekrana gelecek.
 
TRT'nin Yeni Dizisi TutunamayanlarYönetmen koltuğunda iOsman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu'nun oturduğu dizinin senaryosunu Mustafa Karataş ve Osman Nail Doğan birlikte yazdı.
 
Tutunamayanlar’ın her bir bölümü 60 dakika olarak seyirciye ulaşacak.
 
TRT'nin Yeni Dizisi TutunamayanlarDoğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu'nun başrollerini paylaştığı dizide, usta oyuncu Zafer Algöz'ün yanı sıra Şinasi Yurtsever, Asuman Dabak, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız, Yeliz Kuvancı, Bülent Çolak gibi isimler yer alıyor.
TRT'nin Yeni Dizisi Tutunamayanlar
Dizi Filmin Konusu
 
"Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem'e aşık olur. Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık'ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem'in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir.
 
İrem'i etkilemenin yolunun iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün tutucu ve vizyonsuz ilham perisi İlhan'la karşılaşır. İlham perisinin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır."
 
TRT'nin Yeni Dizisi Tutunamayanlar
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir