blank

Senin Objektifinden Kıyıköy Fotoğraf Yarışması

Senin Objektifinden Kıyıköy Fotoğraf YarışmasıSon Başvuru Tarihi
31 Ağustos 2020
 
Senin Objektifinden Kıyıköy Fotoğraf YarışmasıTürkAkım’ın Düzenlediği
Senin Objektifinden
Kıyıköy Fotoğraf Yarışması
Amatör ve Profesyonel
Fotoğrafçıları Bekliyor
 
TürkAkım Doğalgaz Boru Hattı, Kıyıköy'ün tanıtımına katkıda bulunmak ve turizm potansiyelini desteklemek amacıyla Senin Objektifinden Kıyıköy Fotoğraf Yarışması düzenledi.
 
blankRusya kıyısından başlayıp Karadeniz’den ilerleyerek Türkiye’ye ulaşan TürkAkım, Trakya kıyısında karaya çıktığı nokta olan Kıyıköy’de toplumsal refahın, fiziksel altyapının ve turizm potansiyelinin gelişimi için çok çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor.
 
blankGeçtiğimiz yıllarda Kıyıköy’de çocuklar, gençler ve yetişkinler için fotoğraf eğitimleri düzenleyen ve bu eğitimlerde çekilen fotoğraflarla Kıyıköy ve İstanbul’da sergiler düzenleyen TürkAkım, bu şirin sahil beldesinin güzelliklerini daha da geniş kitlelere tanıtabilmek amacıyla bu yıl da amatör ve profesyonel fotoğrafçıların katılabileceği bir fotoğraf yarışması düzenledi.
 
Vize Kıyıköy Kültür ve Turizm Derneği’nin de desteğiyle ve “Senin Objektifinden Kıyıköy” sloganıyla düzenlenen yarışmaya hem Kıyıköy halkı hem de Türkiye’nin farklı noktalarından gelen amatör ve profesyonel fotoğrafçılar çektikleri Kıyıköy kareleriyle 31 Ağustos 2020 tarihine kadar katılabilecek.
 
Yarışmada 18 yaş üzeri kategoride birinciye 6.000 TL, ikinciye 5.000 TL, üçüncüye ise 4.000 TL para ödülü verilecek. Vize Kıyıköy Kültür ve Turizm Derneği Özel Ödülü’nü kazanan isme ise 3.000 TL para ödülü verilecek. 18 yaş altı ve Kıyıköy Yerel Yetenekler kategorilerinde ödül almaya hak kazananlara ise çeşitli teknolojik cihazlar hediye edilecek.
 
Yarışmanın seçici kurulunda Fotomuhabiri Osman Örsal, Fotoğraf Sanatçısı ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Merih Akoğul, Fotomuhabiri Ozan Güzelce, Vize Kıyıköy Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Alptekin Yorulmaz ve TürkAkım Dış İlişkiler Yetkilisi Tülay Karadeniz yer alıyor.
 
Senin Objektifinden Kıyıköy Fotoğraf Yarışması hakkında detaylı bilgi ve yarışmaya  başvuru için tıklayın
 
Kıyıköy, Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı, İstanbul’dan sadece 150 kilometre mesafede sessiz sakin bir sahil beldesi. Trakya ve Karadeniz’in eşsiz güzelliklerini bir arada sunan bu belde, en güzel karelerini çekecek fotoğraf meraklılarını bekliyor.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir