blank

Sanatseverlerin Yeni Mekânı Gallery Art Port

Sanatseverlerin Yeni Mekânı Gallery Art PortRessam
Alea Pınar Du Pre’nin
“Watermelon Sugar High”
Sergisiyle
Sanatseverlerin Yeni Mekânı
Gallery Art Port
 Bodrum’da Açıldı
 
Sanatseverleri, sanatçıların eserleriyle bir araya getirecek olan “Gallery Art Port”, ünlü ressam Alea Pınar Du Pre’nin “Watermelon Sugar High” kişisel sergisiyle Bodrum’da açıldı

Sanatseverlerin Bodrum’daki yeni sanat adresi olan ve Kumbahçe’de konumlanan Gallery Art Port açılışını, eserlerinde kullandığı dijital sanatı ‘gerçek dünya’yla karıştırdığı tarzıyla oldukça ilgi gören Alea Pınar Du Pre’nin kişisel sergisi “Watermelon Sugar High” ile yaptı.  
 
Sanatseverlerin Yeni Mekânı Gallery Art PortSanatseverlerin Yeni Mekânı Gallery Art Port
 
Kişisel ve karma sergilerle sanatseverleri, sanatçıların değerli sanat eserleriyle buluşturacak olan “Gallery Art Port”, “Sanat, merakımı paylaşabileceğim bir forma dönüştürmek – bilimsel merakımı resimlere aktarmak – biçimsizlere biçim vermek için kullandığım bir tuvaldir.” diyen Ale Pınar Du Pre’nin “Watermelon Sugar High” sergisiyle açıldı.
 
Sanatseverlerin Yeni Mekânı Gallery Art PortSanatseverlerin Yeni Mekânı Gallery Art Port
 
12 ay boyunca sanat tutkunlarına kapıları açık olan ve yerel ve uluslararası sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapacak olan “Gallery Art Port”ta, Temmuz ayı boyunca Alea Pınar Du Pre’nin eserleri ziyaret edilebilecek
 
blankblank
 
Gallery Art Port; galeri sanatçıları, koleksiyonerler, küratörler ve sanat profesyonellerini bir araya getiren bir sanat mekânı. Başlangıç ve sabit mekânı olarak Bodrum’da başlayan Gallery Art Port (GAP), yerel ve uluslararası sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapacak. Gallery Art Port, Cruise Port’un yanındaki konumuyla, 12 ay boyunca sanatseverlere açık olacak. Bodrum’da yeni bir sanat alanı sunan ve yeni nesil sanatçı ve sanat üretenleri de destekleyen bir sanat platformu olan Gallery Art Port, Bodrum dışında da yurt içi ve yurt dışında gerçekleştireceği kişisel ve karma sergilerle, izleyicilerle buluşmayı hedefliyor. Sergilerin yanı sıra Bodrum’da farklı sanat projeleriyle sanatseverlerle bir araya gelecek.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir