Milliyet Sanat Dergisinin Haziran 2023 Sayısı

Milliyet Sanat Dergisinin Haziran 2023 Sayısı“İstanbul Modern”
 
Milliyet Sanat
Dergisinin
Haziran 2023
Sayısı Çıktı
 
Milliyet Sanat dergisinin Haziran 2023 sayısı çıktı
 
Milliyet Sanat dergisinin Haziran 2023 sayısının kapağında okurları, sanatseverlerin uzun süredir heyecanla beklediği yeni İstanbul Modern karşılıyor. İtalyan mimar Renzo Piano’nun şeffaflık, dayanıklılık ve insan odaklı tasarımıyla Tophane’de yeniden doğan İstanbul Modern, izleyicilerden büyük ilgi gören yeni sergileriyle kapısında kuyruklar oluşturuyor.
 
Yeni sayıda, İki Tiyatro’nun sahne yolculuğuna başladığı ilk oyunu “Canavar”ı, iddialı ve samimi oyunun yazarı ve yönetmeni Tunç Şahin ile oyuncular Tülin Özen, Gülçin Kültür Şahin ve Hakan Emre Ünal anlatıyor.
 
Haziran 2023 sayısı ayrıca, ilk filmden 42, dördüncü filmden 15 sene sonra seriye son noktayı koyan “Indiana Jones ve Kader Kadranı” adlı beşinci ve son filmi vesilesiyle Harrison Ford’un hayat verdiği Indiana Jones karakterini mercek altına alıyor. Yeni sayıda 1-17 Haziran tarihleri arasında 18 farklı mekânda, 25 konserle, 60’ın üzerinde sanatçıyı ağırlayacak 51. İstanbul Müzik Festivali’ne dair kapsamlı bir dosya da yer alıyor. Yaşar Kemal’in 44 eserinde geçen bitki ve hayvanlarla tüm biyoçeşitlilik unsurlarını listeleyen Toprağı Dinle Suyu Anla-Yaşar Kemal Eserlerinde Biyoçeşitlilik kitabı; Yazarlar Sendikası’nın (Writers Guild of America) grevi; restore edilen Mattheys Köşkü’nde açılan Arkas Sanat Bornova’nın ilk sergisi “16-19. Yüzyıl Anadolu Halıları” üzerine inceleme yazıları da sanatseverleri bekliyor.
 
Milliyet Sanat’ın müzik, edebiyat, plastik sanatlar, sinema, podcast ve sahne sanatları sayfalarında daha birçok ilgi çekici röportaj, kültür sanat dünyasının nabzını tutan renkli haberler, köşe yazıları ve kapsamlı incelemeler sanatseverleri bekliyor. 
 
Kitabevlerinde, marketlerde, Getir’de, Trendyol’da, shopier.com’da ve dijital uygulamalarda okurlarını bekleyen Milliyet Sanat ayrıca, dergiyi 0850 224 02 22 numaralı çağrı merkezini arayarak satın alan okurların kapısına kadar götürüyor.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir