Milliyet Sanat Dergisinin Eylül 2023 Sayısı

Milliyet Sanat Dergisinin Eylül 2023 Sayısı“Opera Balenin
Antik Sahnesi
Aspendos”
 
Milliyet Sanat
Dergisinin
Eylül 2023
Sayısı Çıktı
 
 Milliyet Sanat dergisinin Eylül 2023 sayısı çıktı  
 
Milliyet Sanat dergisinin Eylül 2023 sayısında 4-21 Eylül tarihleri arasında düzenlenen 30. Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali kapağa taşınırken hem festival programına hem de Aspendos’un tarihine kapsamlı bir bakış sunuluyor. Almanya’nın Köln kentindeki Museum Ludwig’de 16 Eylül’de açılacak retrospektifiyle gündem yaratan Füsun Onur, yeni sayıda Barbara Engelbach ve Emre Baykal küratörlüğündeki sergisine ilham veren anılarını Evrim Altuğ ile paylaşıyor.
 
Nuri Bilge Ceylan’ın, 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde Türkiye prömiyerini yaptıktan sonra 29 Eylül’de vizyona girecek son filmi “Kuru Otlar Üstüne”yi Vecdi Sayar’ın kaleme aldığı Eylül 2023 sayısında, İngiltere’nin ilk sıfır atık tiyatrosu Greenhouse Theatre’ın sanat yönetmeni Oli Savage’ın röportajı da yer alıyor.
 
Murathan Mungan’ın, edebiyattan sinemaya, sahneden tarihe tam anlamıyla her yere “burnunu” sokmuş olan burun üzerine bir yazı kaleme aldığı Milliyet Sanat Eylül 2023 sayısı, 23 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek 33. Akbank Caz Festivali’nin programına da geniş yer ayırıyor.
 
Milliyet Sanat’ın müzik, edebiyat, plastik sanatlar, sinema, podcast ve sahne sanatları sayfalarında daha birçok ilgi çekici röportaj, kültür sanat dünyasının nabzını tutan renkli haberler, köşe yazıları ve kapsamlı incelemeler sanatseverleri bekliyor. 
 
Kitabevlerinde, marketlerde, Getir’de, Trendyol’da, shopier.com’da ve dijital uygulamalarda okurlarını bekleyen Milliyet Sanat ayrıca, dergiyi 0850 224 02 22 numaralı çağrı merkezini arayarak satın alan okurların kapısına kadar götürüyor.
 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir