Suikast Treni Filmi Sinemalarda

Suikast Treni Filmi SinemalardaYönetmen
David Leitch’in
Suikast Treni
Filmi Sinemalarda
 
Oscar ve Altın Küre ödüllü Hollywood yıldızı Brad Pitt'in başrolünde oynadığı, yönetmen David Leitch’in Suikast Treni filmi sinemalarda
 
Suikast Treni filmi 5 Ağustos 2022 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
Suikast Treni Filmi SinemalardaSandra Bullock ve Brad Pitt’in birlikte rol aldığı ilk film olma özelliği taşıyan Suikast Treni, görevleri için bir hızlı trende bulunan beş ayrı suikastçının hedeflerinin kesiştiğini fark etmeleriyle gelişen olayları anlatıyor.
 
Film Japonya’da çok satan Maria Beetle romanından uyarlanmış.
 
Film, Tokyo’daki bir trende birbirini öldürmeye çalışan bir grup suikastçının hikâyesini anlatıyor. Hikâyenin odağında işini barışçıl bir şekilde yapmaya çalışan Uğur Böceği adlı suikastçının son görevinde, ölümcül düşmanlarla mücadelesi ve trenden inmek için yaşadıkları var.
 
Gerilim ve aksiyon türündeki filmin oyuncu kadrosunda Brad Pitt, Sandra Bullock, Joey King, Aaron Taylor Johnson ve Brian Tyree Henry var.
 
Filmin Konusu
 
Film, Tokyo’daki bir trende birbirinden farklı nedenlerle birbirlerini öldürmeye çalışan bir grup suikastçıyı anlatıyor. Uğur Böceği, işini barışçıl bir şekilde yapmaya çalışan, şanssız bir suikastçıdır. Son görevi onu, dünyanın en hızlı treninde bir çarpışma rotasına sokar. Birbiriyle bağlantılı olan bir dizi ölümcül düşmana birlikte trende zorlu bir mücadeleye girişen Uğur Böceği, hayatta kalmak için trenden inmenin bir yolunu bulmak zorunda kalır.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir