Müstakbel Damat Filmi Sinemalarda

Müstakbel Damat Filmi SinemalardaYönetmen
İlker Ayrık’ın
Müstakbel Damat
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmen İlker Ayrık’ın komedi türündeki Müstakbel Damat filmi sinemalarda
 
Müstakbel Damat filmi 11 Kasım 2022 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda
 
Müstakbel Damat Filmi SinemalardaFilmin oyuncu kadrosunda İlker Ayrık, Hande Soral, Erdal Özyağcılar, Ayça Erturan, Ahu Sungur, Suat Sungur, Nilgün Kasapbaşoğlu, Bilge Şen, Ferdi Akarnur ve Yücel Erten var.
 
Filmin Galası
 
Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın üstlendiği Müstakbel Damat filminin galası Maslak Tim Show Center’da gerçekleşti.
 
Yaklaşık bin üç yüz davetlinin katıldığı gala organizasyonuna magazin, iş , sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.
 
Yapımcı ve oyuncu kimliğinin yanı sıra yönetmenliğini de yaptığı film için Ayrık “Bu kadro insanı yönetmen yapar. Böyle ustalarla aynı projede olmaktan dolayı çok mutluyum” dedi.
 
Araya giren pandemi döneminden dolayı üç yıl bekleyen filmin oyuncularından Hande Soral ise “Üç yıldır bugünü bekliyoruz umuyorum ki gerçek bir aile komedisi izlemek isteyen seyirciler sinema salonlarını doldurur” dedi.
 
Üç yıl önce çekimleri tamamlanmasına rağmen galası koronavirüs önlemleri nedeniyle iptal edilen film için oyuncular yapılan röportajda “film gibi hayat derler ya bizimki hayat gibi bir film oldu. Doğumlar, düğünler, kayıplar bu süreç içerisinde her şeyi yaşadık. Kısmet bugüneymiş” dediler.
 
Filmin Konusu
 
Müstakbel Damat, sevdiği kızı ailesinden istemek için yola koyulan bir damat adayının hikayesini anlatıyor. Sema ile Hasan evlenme planları yapan bir çifttir. Bunu için harekete geçen Hasan, Kıbrıslı bir ailenin kızı olan Sema'yı istemek için İstanbul’dan Kıbrıs'a doğru yola koyulur. Ancak damat adayı Hasan'ın Kıbrıs'a ayak basması, huzur dolu ada hayatının alt üst olmasına neden olur. Bu zamana kadar adada sakin bir yaşam süren aile, telaşlanınca ortalığı birbirine katan bir adam olan Hasan yüzünden birbirinden tuhaf durumlarla karşı karşıya kalır.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir