Lamborghini Filmi Sinemalarda

Lamborghini Filmi SinemalardaYönetmen
Bobby Moresco'nun
Lamborghini Filmi
Sinemalarda
 
"Çarpışma" ve "Milyonluk Bebek" filmlerinin yapımcısı, yönetmen Bobby Moresco'nun “Lamborghini: Efsanenin Arkasındaki Adam" filmi sinemalarda
 
Lamborghini ve Ferrari arasındaki bitmeyen rekabeti sinema perdesine taşıyan film 24 Şubat 2023 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Frank Grillo'nun, Lamborghini markasının kurucusu Ferruccio Lamborghini'ye hayat verdiği filmde Emmy adayı Gabriel Byrne ve Oscar ödüllü Mira Sorvino da yer alıyor.
 
Dünyanın hayran kaldığı modellerin ve ünlü boğa armasının sahibi Lamborghini efsanesinin nasıl ortaya çıktığıyla yola çıkılan filmde, dünyaca ünlü bir markaya dönüşmesinin hikayesi anlatılıyor.
 
Filmin Konusu
 
“Lamborghini: Efsanenin Arkasındaki Adam" filmi, dahi otomobil mucidi Ferruccio Lamborghini'nin hikayesini anlatıyor. İşe önce traktör üretimiyle başlayan Ferruccio Lamborghini, hayatının aşkı ile evlenip, inandığı işi gerçekleştirebilmek için elindeki her şeyi satar. Lamborghini, Ferrari markasının kurucusu olan Enzo Ferrari ile birlikte araba yapmak ister ancak beklenmedik bir şekilde reddedilir. O anı milat olarak gören Lamborghini, Ferrari’den daha iyi araçlar yapmak için çalışmaya başlar. Bu durum onlar arasında hiç bitmeyecek bir rekabetin de başlangıcı olur.
 
 
Lamborghini Filmi Sinemalarda

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir