blank

Kim Bu Aile Filmi Sinemalarda

Kim Bu Aile Filmi SinemalardaYönetmen
Bedran Güzel’in
Kim Bu Aile
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmen Bedran Güzel’in komedi türündeki Kim Bu Aile filmi sinemalarda
 
Kim Bu Aile filmi 7 Ekim 2022 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda
 
Kim Bu Aile Filmi SinemalardaSenaryosunu Ali Erkan Ersezer’nin yazdığı filmin oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Cengiz Bozkurt, Onur Buldu, Ferit Aktuğ, Beste Kökdemir, Doğancan Sarıkaya, Altan Erkekli, Fatih Al ve Burak Sarımola var.
 
Filmin Galası
 
Filmin galası Kanyon AVM'de yapıldı. Galada basın mensuplarına açıklamada bulunan filmin oyuncularından Nurgül Yeşilçay, "Çok değerli bir film yaptık. Biz çok heyecanlıyız." dedi. Yeşilçay, filmde gece kulübünde çalışan birisini canlandırdığını ifade ederek, "Asla bir polisin yanında olmaması gereken bir karakter. Ailenin annesi." diye konuştu.
 
Cengiz Bozkurt da Kovid-19 salgınından sonra ilk kez böyle seyirciyle karşılaştıklarını dile getirerek, "2 aylık bir süreçte çok büyük emeklerle sabah akşam çalıştık. Çok büyük, kalabalık sahneler var. İzlediğinizde göreceksiniz. O kalabalık sahnelerdeki yardımcı oyuncu arkadaşlara, yapımcımıza tek tek teşekkür ediyorum. İyi bir film çektiğimizi düşünüyoruz" dedi.
 
Ferit Aktuğ "Biz orada çok eğlendik. Güzel bir aile olduğumuzu düşünüyorum. Bu aile bence çok eğlenceli bir aile, bizden, Türkiye'den bir aile." değerlendirmesini yaptı.
 
Onur Buldu da filmde bir dolandırıcıyı canlandırdığını, bu aileyi bir araya getiren rolü üstlendiğini söyledi.
 
Altan Erkekli ise "Aile, toplumların en ufak birlikte olduğu organizmalar. Aileyi kurmak zor bir şeydir. Aile olmaktan zor bir şeydir. Ama aile olunca hayat her anlamda, toplum, dünya güzel olur. Biz burada güzel bir aileyle emeğin, sevginin, aşkın ne derece önemli olduğunu, sevginin her kapıyı açtığını, görevi de güzel yaptırdığını, birlikteliğe de hoş bir yol açtığını, bir emek vererek anlatıyoruz. Bu emeği hayata geçirirken, başta yapımcı, ortak yapımcılar, sevgili yönetmenimiz, senarist arkadaşlarımız, ekibe çayı getiren görevli arkadaşlarımız dahil herkes inanarak bir şey yaptı. İşte bu sevgiden yola çıkıyordu. Sevdik, aile olmayı istiyoruz, dünyaya da örnek olsun" dedi.
 
Filmin Konusu
 
Film, hayatının değişmesine neden olan çetenin peşine düşen Adem ve ailesinin hikayesini anlatıyor. Adem Haberdar’ın hayatı, önemli bir operasyonda başarısız olunca emniyetten ayrılmak zorunda kalmasıyla bambaşka bir hal alır. İşinden ayrılmasına neden olan çetenin peşine düşen Adem, çeteyi takip edebilmek için bir tavukçu restoranını devralmak zorunda kalır. Ancak Adem, beklenmedik bir şekilde çok başarılı olur. Bu süreçte Adem’e en büyük destek ailesinden gelir.
 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir