blank

Kalemlik Dergisinin Onbirinci Sayısı

Kalemlik Dergisinin Onbirinci Sayısı“Edebiyat”
 
Kalemlik
Dergisinin
Onbirinci Sayısı
Çıktı
 
“Edebiyat” içerikli Kalemlik dergisinin onbirinci sayısı çıktı
 
Editör’ün Sunu’su ile açılan derginin sayfaları Şakir Diclehan’ın “Edebiyata İlgi Duyan Gençlere Öğütler” yazısıyla devam etmiş.
 
Bestami Yazgan “Yalın Yürek” isimli şiiriyle bu sayıda yer almış.
 
Sarp Yurtseven “Menekşelerin Arasında Kalan Ömür”, Halime Erva Kılıç “Cesur yeni Dünya” ve Fatmana Mağat “Kor Tohumu” şiirleriyle ilk sayfalarda yer alan şairler.
 
Fatih Tezce “Şiirlerini Ağaca Asan Adam: Enes Gürbüz” başlıklı yazısında genç şair Enes Gürbüz’ün ilk şiir kitabı “Sil Baştan Doğarım” hakkında yazmış.
 
Hamiyet Su Kopartan “Okumak ve Yazmak Üzerine Bir Deneme”, A. Gülçin İlhan “Siyah Önlükte Leblebi Tozu” ve Enes Gürbüz “Nehri, Nisan ve Ayrılık Kelimeleri Üzerine” isimli yazılarıyla bu sayıda yazan diğer isimler.
 
Muhammet Yalçın Azizoğlu “Makber Çiçeği”, Nazlı Kaya Deveci “Sessiz Çığlıklar Senfonisi”, İsmail Okutan “Ağzıma Kan Tadı Girdiğinde”, Mehmet Küçük “Çanakkale’de Mehmet Olmak”, Songül Özel “Gizli”, Adil Başoğul “Mavi Gelincikler”, Elif Güler “Açılmamış Gül”, Mehmet Aycı “Çözük”, Mehmet Yıldız “Büyütmek” ve Zelal Kıran “Evvel Bahar” adlı şiiriyle bu sayıda yer alan diğer şairler.
 
Son sayfada ise Fatma Sümer’in “Güller Ağlıyor” ve Coşkun Arslan’ın “Sana mı Düştü?” şiiri var.
 
Kalemlik Dergisinin Onbirinci Sayısı
 

 

Bir Yorum

  1. Adil BAŞOĞUL

    Kutluyorum ve tebrik ediyorum emeği geçen bütün arkadaşları.

    Nice güzelliklerde ve başarılarda buluşalım…

    Sevgiler… 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir