blank

İstanbul Night Flight 2020 Konserleri

İstanbul Night Flight 2020 KonserleriTurkcell Platinum
İstanbul Night Flight
2020 Konserleri
Eylül’de Başlıyor
 
Turkcell Platinum İstanbul Night Flight 2020 Konserleri Eylül’de başlıyor
 
Turkcell Platinum, dünya starlarını müzikseverlerle buluşturduğu “İstanbul Night Flight” konser serisinin startını Eylül ayında veriyor.
 
İstanbul Night Flight 2020 KonserleriTurkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek Turkcell Platinum İstanbul Night Flight konserleri 4 Eylül 2020 – 1 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek.
 
Konserler, uluslararası kongre ve toplantılardan, fuar ve sergilere, kokteyllerden gala yemeklerine, film galalarından kültür ve sanat etkinliklerine kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapan en önemli mekanlardan biri olan İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.
 
Konserler serisinde müzikseverler dünyanın önde gelen sanatçılarının eserlerini 4 Eylül 2020 – 1 Şubat 2021 tarihleri arasında Turkcell Platinum’un Ana Sponsorluğunda dinleme şansı bulacaklar.
 
blankBirbirinden Önemli İsimlerle Müzik Şöleni
 
Burgan Bank’ın de katkılarıyla; İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konser serisinde bribirinden önemli isimler sahne alacak.
 
Müzikseverler, özel quartet ekibiyle Karsu, ilk kez İstanbul’da olacak Amerikalı idol piyanist Reuel, yine ilk kez İstanbul dinleyicisi ile buluşacak olan Joachim Horsley, Grammy sahibi ve otoritelerce enstrümanında en iyisi olarak nitelendirilen Yo-Yo Ma, dünyaca ünlü Şef Jürgen Bruns yönetiminde Berlin Symphony Chamber Orchestra, Salzburg Symphony Chamber Orchestra ve bu sene An Epic Symphony & Hayko Cepkin § Mercan Dede, Mazhar Alanson ve Funda Arar ile buluşacaklar.
 
Konserler COVID-19’a Karşı Alınan Önlemlerle Yapılacak
 
Konserlerde, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsüne karşı uygulanan kontrollü normalleşme sürecinde belirtilen  tüm önlemler  alınacak.
 
Önelmler kapsamında konser öncesi ve sonrası salonun dezenfekte edilmesi, etkinliğin maske takılarak takip edilmesi, oturma düzeninin sosyal mesafe kuralına uygun olarak yapılması, salonların havalandırılması vb. gibi koşullar sağlanacak.  
 
Böylece yapılacak konserler, müzikseverlerin daha güvenilir bir ortamda vakit geçirmesine olanak sağlayacak.
 
Etkinlik Takvimi
 
4 Eylül – Berlın Symphony Chamber Orchestra
12 Eylül – Karsu
25 Eylül – Salzburg Symphony Chamber Orchestra
3 Ekim – Reuel
16 Ekim – Joachım Horsley
29 Ekim – An Epıc Symphony & Hayko Cepkin § Mercan Dede
21 Kasım – An Epıc Symphony & Mazhar Alanson
20 Aralık – An Epıc Symphony & Funda Arar
1 Şubat – Yo-Yo Ma

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir