blank

Her Şey Dahil Filmi Sinemalarda

Her Şey Dahil Filmi SinemalardaYönetmen
Hakan Eser'in
Her Şey Dahil
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmen Hakan Eser'in senaryosunu da yazdığı Her Şey Dahil filmi sinemalarda
 
Her Şey Dahil filmi 9 Aralık 2022 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda.
 
Kardeşler arasındaki miras hikayesinin anlatıldığı komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Gürgen Öz, Gonca Vuslateri, Kaan Yılmaz, Hakan Bilgin, Aslı Bankoğlu, Tuncay Beyazıt, Yağmur Ün, Nikki Wild, Özgün Bayraktar, Rüya Coriç, Hazal Erişkin ve Gökhan Tevek var.
 
Film, farklı donörlerden dünyaya gelmiş üç kardeşin, kendilerine miras kalan bir tatil koyunu işletmeye karar vermeleri sonrasında başlarından geçen olayları anlatıyor.
 
Filmin Konusu
 
Faruk, Ayhan ve Kasım, Danimarka’daki kriyo bankasında farklı donörlerden dünyaya gelmiş üç kardeştir. Birlikte yaşayan üç kardeş, dedelerinden kalan miras sayesinde bakir bir Ege koyunun tapusuna almaya çok yaklaşmışlardır. Kalan son iki taksiti ödemeye çalışan Faruk, Ayhan ve Kasım, sonrasında koyda bir tatil köyü açmayı planlar. Kardeşler tatil köyünü açmak için çabalarlarken Faruk, açılışa tesadüfen tanıştığı yazar Fulden’i de çağırır. Müşteriler, kendilerine vaat edilen organik ve doğal bir tatilin hayaliyle koya geldiklerinde beklenmedik bir manzara ile karşılaşırlar ve ortalık karışır.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir