blank

Harbiye Açıkhava Konserleri Başlıyor

Harbiye Açıkhava Konserleri Başlıyor18 Ağustos'ta
Sertap Erener Konseriyle
Harbiye Açıkhava
Konserleri Başlıyor
 
Harbiye Açıkhava Konserleri BaşlıyorHarbiye Açıkhava'da ünlü şarkıcılar müzikseverlerle bir araya gelecek
18 Ağustos'ta Sertap Erener konseriyle Harbiye Açıkhava Konserleri başlıyor
Harbiye Açıkhava Konserleri Başlıyor
Harbiye Açıkhava Konserleri BaşlıyorYaz aylarında sanatseverlerin vazgeçilmez sahnesi olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Ağustos, Eylül ve Ekim ayı boyunca müzik dünyasından usta isimleri ağırlayacak.
 
Harbiye Açıkhava Konserleri BaşlıyorKonserler, korona virüsü tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecek. Konserlerde, etkinlik alanı girişinde dezenfektan, maske gibi koruyucu donanımlar yer alacak ve tüm seyirciler maskeli olacak.
 
Harbiye Açıkhava Konserleri
 
blankKerkiSolfej tarafından düzenlenen "Harbiye Açıkhava Konserleri" 18 Ağustos'ta Sertap Erener konseriyle başlayacak.
 
blankProgram kapsamında 20 ve 21 Ağustos'ta Kenan Doğulu, 24 Ağustos'ta Mor ve Ötesi, 25 Ağustos'ta Erol Evgin, 26 Ağustos'ta Levent Yüksel, 27 Ağustos'ta Duman, 1 Eylül'de yeniden Sertab Erener ve 2 Eylül'de Gazapizm sahne alacak.
 
blankHarbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi

blankBayhan Prodüksiyon'un organize ettiği "Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi" konserlerinde de 28 ve 30 Ağustos ile 12, 14 ve 25 Eylül'de Yıldız Tilbe, 17 ve 30 Eylül ile 1 Ekim'de Teoman, 26 Eylül'de Mustafa Sandal, 2 ve 4 Ekim'de Murat Boz, 3 Ekim'de Göksel, 8 Ekim'de ise Selami Şahin "Semi Jazz" konseriyle dinleyicileriyle bir araya gelecek.
 
Atlantis Harbiye Açıkhava Konserleri
 
Atlantis Yapım tarafından gerçekleştirilecek Atlantis Harbiye Açıkhava Konserleri'nde ise Türk rock müziğinin sevilen isimlerinden Haluk Levent 23 Eylül'de, bugüne kadar sayısız şarkıya imza atan MFÖ 24 Eylül'de sevilen şarkılarını seslendirecek.
 
"Amadeus" Oyunu
 
Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, dünya müzik tarihinin unutulmaz bestecileri Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri'nin eşsiz hikayesi "Amadeus" oyunu, 21 ve 22 Eylül'de tiyatroseverlerle buluşacak.
 
Yönetmen Işıl Kasapoğlu rejisiyle sahnelenen oyunun başrollerini, Selçuk Yöntem (Antonio Salieri), Okan Bayülgen (Wolfgang Amadeus Mozart) ve Özlem Öçalmaz (Costanze) paylaşıyor.
 
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir