blank

Aşk Engel Tanımaz Filmi Sinemalarda

Aşk Engel Tanımaz FilmiYönetmen
Nurettin Özel’in
Aşk Engel Tanımaz
Filmi Sinemalarda
 
Yönetmen Nurettin Özel’in dram türündeki Aşk Engel Tanımaz filmi sinemalarda
 
Yönetmen Nurettin Özel'in senaryosunu da yazdığı Aşk Engel Tanımaz filmi 10 Haziran 2022 Cuma gününden (bugünden) itibaren sinemalarda
 
Filmin oyuncu kadrosunda Ömer Aslan, Kardelen Saray, Tevfik Cemal İnceoğlu, Banu Bakikuşağı Çabar, Emin Özbek ve Hakkı Balcı var
 
 
Filmin Konusu
 
Film geçimini çöp toplayarak sağlayan Ömer ile tekerlekli sandalyeye mahkûm olan Hürrem'in hikayesini anlatıyor. Hürrem, küçük yaşta tekerlekli sandalyeye mahkûm olan genç bir kadındır. Öğretmen olan Ömer ise atanamadığı için geçimini sokaklarda çöp toplayarak sağlayan genç bir adamdır.
 
Ömer spor hareketleri yaptırarak Hürrem’i tekrar yürütebileceğini düşünür, doktorlar iyileşme ihtimali yüzde bir dese de Ömer öğretmen, iyileşme ihtimali binde bir bile olsa denemeye değer der ve genç kızı spor sahasında çalıştırmaya başlar.
 
İkisi arasında oluşan dostluk, doktorların iyileşme ihtimalini yüzde bir olarak görse de Ömer'in Hürrem'i tekrar yürütebilmesi için spor hareketler yaptırmasıyla iyice pekişir.
 
Ne kızın tekerlekli sandalyede olması ne de Öğretmen Ömer’in sokaklarda çöp toplayarak ayakta kalmaya çalışması aşklarına engel olmaz, birbirlerine âşık olurlar.
 

 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir